ערב פתיחת עונת 2011 לסגל העילית של ZONE3

| שתף |

באירוע המציין את סיכום שנת התחרויות 2010, ופתיחת עונת 2011, הוצגו ספורטאי העילית ZONE3 לצד התוכנית המקצועית לשנת התחרויות הקרובה. הערב נערך במשרדי חברת EVERGREEN בת"א, אחת מנותנות החסות הראשיות של הקבוצה.

תאריך: 28/12/10, מאת: מערכת עולם הריצה

קבוצה בכירה של ספורטאי עילית, אשר מקבלים חסות מלאה על כל צרכיהם הספורטיביים כמעט ולא קיים בתחום "איש הברזל". זו השנה השנייה שבה פועלת הקבוצה, יחידה מסוגה בארץ, שמטרתה איגוד ומתן מסגרת לספורטאים מצטיינים בתחום איש הברזל. במהלך השנה הראשונה הגיעו הספורטאים להישגים מצויינים, אשר הבולטים ביניהם:

• גברים- ישראמן-מקום שלישי כללי
• נשים- ישראמן- מקום ראשון כללי
אליפות אירופה – מקום שני בקבוצת גיל ועשירי כללי
אליפות עולם- מקום ראשון בקבוצת גיל ו 26 כללי

באירוע, בו נכחו הספורטאים, הצוות המקצועי, נותני החסות ונציגי עיתונות הוצגו ארבעת הספורטאים, בראשם נינה פקרמן, לשעבר אלופת ישראל בטריאתלון (3 שנים ברציפות) ואלופת עולם בקטגוריה, אהד כהן, אלכס וולפסון ומתן כסיף. את הקבוצה מאמן ליאור זך מאור, מאמן ופסיכולוג ספורט.

במסגרת פעילות הקבוצה, מתאמנים הספורטאים ע"פ תוכנית שנתית אשר מתחילה את סבב התחרויות כבר בעוד כחודש, בישראמן, ושיאה באליפות העולם בהוואי באוקטובר. הספורטאים מתאמנים הן במסגרת קבוצת האם, והן במסגרת אימונים ייעודיים לסגל העילית בלבד. הספורטאים זוכים למימון מלא של תוכנית האימונים האישית, מחנות אימון ותחרויות שחייה, ריצה וטריאתלון שממומנות באופן מלא ע"י הקבוצה. נינה פקרמן זוכה אף למשכורת חודשית כאשר היא מועסקת כמאמנת השחייה של קבוצת האם, ZONE 3 . בעלי המקצוע המובילים בתחומם, מלווים בצורה צמודה את הספורטאים לאורך השנה. הספורטאים מלווים באופן צמוד ע"י תזונאי הקבוצה- שון פורטל, זוהי השנה השנייה, וזוכים לתפריט אישי המותאם לתקופת האימונים הספציפית לאורך השנה.גם מכון מדיקס פרס עליהם את חסותו השנה, והוא מעניק להם בדיקות רפואיות ובדיקות מאמץ הן לרכיבה והן לריצה. דוד רזניק אחראי על ההתאמה האישית של האופניים לכל אחד מהספורטאים.

חברות בולטות פרשו את חסותן על הקבוצה, זוהי השנה השנייה. אקסלמד של אורי גייגר, אוורגרין של בועז דינטי ודזרט טורס של שלמה הולץ, ומתחום הספורט DAA ו TIMETRIAL הן נותנות החסות המרכזיות של הקבוצה. חברות אגנטק יבואנית אוקלי ופולאר ור.א.ן יבואנית ברוקס, משלימות את החסות, למעטפת יוצאת דופן שנוצרה ע"י הקבוצה לספורטאים, ראשונה מסוגה בארץ.

נינה פקרמן, הספורטאית הבולטת בקבוצה, נהנית מתמיכה הכוללת בנוסף למצוין, ממימון מלא לנסיעותיה לאליפות אירופה ואליפות העולם, לחסות בתחום ביגוד הספורט מ BROOKS, ומאימון במסגרת OZONE11, המרכז לרכיבה. שנת 2011 משמעותית מאוד לעתידה של נינה, במהלכה תנסה נינה לבצע את קפיצת המדרגה שתאפשר להתחרות כמקצוענית בשנת 2012.
אנו מקווים שקבוצת העילית בשנה השנייה, תקבע שיאים והישגים אף בולטים מאשר בשנה שעברה, ותמשיך להוביל ולהוות דוגמה למצוינות ומקצוענות בספורט בתחום איש הברזל ובכלל.

 

תמונות באדיבות Zone3

סגור