הספירה לאחור

| שתף |

מרתון טבריה יתקיים בדיוק בעוד 7 ימים. ומי שלא ירוץ בטבריה, בודאי כבר החל בהכנות. המרתונים של עונת האביב מעבר לפינה. רוצים גם? עדיין אפשר!

תאריך: 29/12/10, מאת: מערכת עולם הריצה

 מרתון טבריה - עוד 7 ימים

מרתון טבריה הותיק בישראל, יתקיים בעוד שבעה ימים בלבד. מעל 1500 רצים נרשמו למרתון  וזה יהיה שיאו, מתוך כל 34 השנים בו הוא מתקיים. הרצים בטבריה החלו את הכנותיהם כבר בסוף הקיץ, ובשבוע הבא תגיע לשיאה תקופת ההכנה האינטנסיבית שתסתיים באירוע הגדול בטבריה.

מרוצי האביב

אלו שבחרו שלא לרוץ מרתון בחורף יוכלו לבחור לעצמם מירוץ באביב. הבחירה היא קשה, כיוון שעשרות מרתונים מתקיימים באביב ועכשיו זה הזמן להחליט.

מרתון פריז 2011

ההרשמה למרתון פריז 2011 נסגרה במהרה. בעוד כ-101 ימים יוזנקו 37 אלף הרצים על השאנז-אליזה. באתר התחרות הודיעו כי ההרשמה נסגרה אולם מספרי משתתף ניתן להשיג רק דרך חברות התיירות וארגוני הצדקה. המעוניינים לרוץ בפריז צריכים להתחיל את האימונים כבר השבוע (לכל המאוחר) מרחק 14 שבועות מהמרתון, לבעלי רצים עם בסיס מספק. 

להרשמה למרתון פריז

 

מרתון רוטרדם 2011

באותו היום של מרתון פריז, יתקיים גם מרתון רוטרדם בהולנד. מרתון רוטרדם ידוע במסלולו המהיר, כאשר בשנת 2010 נקבעה במרתון רוטרדם תוצאת השנה על-ידי פטריק מקאו 2:04:48 שע'. ההרשמה המוקדמת הסתיימה אולם ניתן עדיין עדיין להירשם, עד כיסוי מכסת המשתתפים.

מרתון רוטרדם

 

מרתון ירושלים 2011

לאלו שהחליטו להישאר בארץ, יוכלו לבחור לרוץ במרתון ירושלים. בעוד כ-85 ימים יוזנק מרתון ירושלים לאחר שנים שבהן התקיים רק מקצה חצי המרתון. מי שבחר ביעד זה בוודאי כבר החל בהכנותיו. מרתון ירושלים צפוי להיות מסלול מאתגר שיעבור באתרים היפים של הבירה.

מרתון ירושלים

 

מרתון תל אביב 2011

מרתון תל אביב יתקיים השנה מוקדם יחסית לעונת המרתונים. בעוד כ-14 שבועות (99 ימים) יוזנק מרתון תל אביב. בהמשך להצלחת המירוץ בשנה שעברה גם השנה צפויה חוויה מהנה לרצים שירוצו ברחובות תל אביב. גם למרתון תל אביב, קבוצות הריצה בארץ החלו את הכנותיהם לפני מספר שבועות, אבל עדיין - אפשר להירשם.

 

לרשימת המרתונים המלאה

סגור