שנה חדשה, התחלה חדשה

| שתף |

השנה החדשה יכולה לשמש עבורנו נקודת מפנה בעיסוק בספורט. רבים מהספורטאים מנצלים תקופה זו לסקירת השנה שחלפה, להסקת מסקנות ולבדיקה עצמית: מה השגתי? איפה נכשלתי? מה למדתי? וכמובן הזדמנות לתכנן את המטרות הבאות.

תאריך: 01/01/11, מאת: מערכת עולם הריצה

תחילת שנה חדשה היא הזדמנות מצויינת לצאת לדרך חדשה. עוסקים בספורט באופן קבוע יודעים שקיימים רגעי שיא והתרוממות רוח אך גם רגעי שפל שבהם העיסוק בספורט נראה כנטל שקשה לשאת בו.
תחילת שנת 2011 היא הזדמנות להפקת לקחים ושל בדק בית, פשוטו כמשמעו. כל ספורטאי בכל רמה שהיא צריך לשבת ולחשוב מה השיג השנה ואיך התאמן השנה ובהתאם לכך "לסמן מטרות" לשנה החדשה. על אף שעבורנו, הישראלים, אלו אינן חגיגות השנה החדשה, עדיין יש תחושה של התחדשות.

מרתון טבריה, יפתח את "עונת המרתונים" של 2011 בישראל, שאחריו יתקיימו מרתון תל אביב ומרתון ירושלים. שנת 2011 תיזכר בכשנה שבה התקיימו שלושה מרתונים גדולים בארץ. כמו כן יתקיימו מספר מרוצי אולטרא שמעידים על פריצת הדרך שנעשתה בתחום זה בארץ.

מיותר לציין את עשרות תחרויות האופניים, הניווט, הטריאתלון ותחרות "הישראמן" שיתקיימו השנה.

כמו כן אנו עדים לעשייה בלתי פוסקת בתחום ארגון המירוצים שעתידה ליצור כבר ב-2011 מירוצים חדשים וייחודיים מסוגם, בנוסף על הנעשה כבר.

מערכת עולם הריצה גאה להיות חלק מעשייה זו ומאחלת לכל בית ישראל שנת פעילות גופנית מוצלחת, ללא פציעות וקשיים, שנה עם המון סיפוק ושבירת שיאים אישים חדשים.שלכם,

מערכת עולם הריצה.
תמונת השער: האיצטדיון האולימפי 'קן הציפור' בייג'ינג בערב השנה החדשה.

באדיבות אתר - Epicfireworks.com
 

סגור