שחר צוברי בטבריה

| שתף |

שחר צוברי ישתתף שנה שנייה ברציפות במירוץ ל-10 ק"מ.

תאריך: 01/01/11, מאת: אורן בוקשטיין

מדליסט הארד האולימפי מבייג'ין הופך את המירוץ ל-10 ק"מ במסגרת ארועי מרתון טבריה למסורת מבחינתו.

שחר צוברי ישתתף גם השנה במירוץ ל-10 ק"מ במסגרת ארועי מרתון טבריה, זו הפעם השנייה ברציפות. אלוף אירופה שנתיים ברציפות ישתתף במירוץ ההצדעה לצה"ל כנציגה של חברת השילוח הבינלאומית אוריין המשמשת כספונסר של הגולש הישראלי ואף תומכת לוגיסטית באיגוד האתלטיקה ותשמש הספק הלוגיסטי של מרתון טבריה.

צוברי שזכה השנה באליפות אירופה שהתקיימה בסופוט שבפולין, עשה זאת שנה שנייה ברציפות, אחרי זכייתו ההיסטורית בשנה שעברה באליפות שהתקיימה בתל-אביב. בין אליפות אחת לשנייה, צוברי השתתף בשנה שעברה בתחרות ל-10 ק"מ וסיים אותה בזמן של 44:21 דק'.

צוברי שייכנס השנה להכנות הרשמיות לקביעת הקריטריון למשחקי לונדון 2012 באחת היריבויות המעניינות בספורט הישראלי, נגד מדליסט הארד מאליפות העולם, הגולש נמרוד משיח, כאשר רק אחד מהם ייצג את ישראל בלונדון, הוא ספורטאי שהפך את הים לביתו השני, אולם במסגרת שמירת הכושר הגופני השתתף לא פעם בתחרויות ריצה וטריאתלון.

שחר צוברי: "אני משתדל לרוץ ולרכב על אופניים בכל זמן פנוי, ובין היתר להשתתף בתחרויות, כל עוד זה לא פוגע בגלישה. אחרי שנהניתי מאוד מהמירוץ בשנה שעברה, שמחתי לקבל את ההזמנה למירוץ הקרוב ולייצג את הספונסר שלי אוריין שתומך לוגיסטית גם במרתון טבריה ובספורטאים נוספים. עם חברה שמקדמת מצוינות בספורט, כמו אוריין, אני תמיד שמח לשתף פעולה".
 

סגור