אח של קרויטר הלך לעולמו

| שתף |

אבל כבד נפל היום על משפחת קרויטר בעקבות מותו של יבגני לובגין, אחיו של דמיטרי ובנה של טטיאנה. ההלוויה תתקיים מחר בבית העלמין בגבעת ברנר.

תאריך: 02/01/11, מאת: אורן בוקשטיין

השנה החדשה נפתחה עבור משפחת קרויטר באבל כבד. כשבוע אחרי שיבגני לובגין, אחיו של דמיטרי קרויטר, אושפז במצב קשה בבית החולים איכילוב, עקב סיבוכים בכבד, הוא הוכרע היום (ראשון) בשעות הבוקר. כזכור, יבגני גורש לפני שנים אחדות מהארץ מבלי שיוכל לחזור במשך 10 שנים. אחרי מאבקים רבים מול משרד הפנים, ובעזרתה של שרת התרבות והספורט, ח"כ לימור לבנת, קוצר עונש הגירוש והוא הורשה לשוב ולבקר את משפחתו (אחיו ואמו) לזמן מוגבל של שלושה חודשים, ולפני כחודש מימש את האפשרות והגיע ארצה לביקור משפחתי.
יבגני סבל מבעיית כבד עוד באוקראינה, אולם הרופאים המקומיים טענו כי הבעיה אינה רצינית. כאמור, לפני כשבוע, בעקבות החמרה במצב בריאותו, אושפז יבגני באיכילוב, ושם איבחנו הרופאים שמצבו קריטי, וכי הוא חייב בהשתלת כבד. מאחר שיבגני אינו תושב ישראל, הפתרון היחיד שנראה כאפשרי היה בדיקת התאמתה של אמו, טטיאנה, כתורמת פוטנציאלית, אולם בדיקות אלו אורכות זמן, וכאמור, הזמן לא עמד לזכותו של יבגני שהוכרע הבוקר ע"י המחלה והלך לעולמו.
משפחת האתלטיקה כולה קיבלה בעצב רב את הבשורה, ומבקשת למסור את תנחומיה הכנים למשפחת קרויטר באבלה הכבד.
שלמה בן גל, יו"ר האיגוד: "דימה היה כל כך שמח שאחיו חזר לבקרו, והדבר קיבל ביטוי במגרש האימונים, בו דימה נראה מלא שמחת חיים. כעת לא נותר אלא לנחם את המשפחה באבלה ולאחל להם שלא ידעו עוד צער".
הלוויתו של יבגני לובגין תתקיים מחר, יום שני, בשעה 15:00, בבית העלמין של קיבוץ גבעת ברנר, הסמוך לרחובות.

 

סגור