כמעט שיא של פורמן

| שתף |

סגנית אלופת ישראל בקפיצה לגובה, מעין פורמן הייתה אתמול (ראשון) על סף שבירת שיאה האישי בתחרות הזמנה בחיפה. קריניצקי גבר על פאלי בתחרות הגברים.

תאריך: 24/01/11, מאת: אורן בוקשטיין

מעין פורמן ממכבי חיפה מגלה יכולת טובה בשתי תחרויות ההזמנה האחרונות בהן השתתפה. אחרי שבשבוע שלפני שבועיים ניצחה בתחרות בחיפה את דניאל פרנקל כשעברה 1.85 מ' בקפיצת הכרעה, התחרות אתמול (ראשון) שהתקיימה באותו מקום (אצטדיון נווה שאנן בחיפה) כבר הייתה בעיקר נגד עצמה, בהיעדרה של שיאנית ישראל מתל אביב. אחרי שעברה 1.80 מ', ביקשה פורמן, בעלת שיא אישי של 1.89 מ' להעלות את הרף ל-1.90 מ' על מנת לשפר את שיאה האישי, אולם 'כמעט' הייתה מלת המפתח בניסיונות שלה. חברתה של פורמן למועדון, דיה חי סיימה שנייה עם 1.53 מ'.

בתחרות הגברים שני הקופצים הבולטים היו שני החיפנים, ניקי פאלי וקוסטנטין קריניצקי. קריניצקי, סגן אלוף ישראל בקרב 10 עבר 2.11 מ' בניסיונו הראשון, לעומת חברו מהילדות, פאלי, שעבר את הגובה רק בניסיון השני. בעוד פאלי ביקש להעלות את הרף ל-2.20, קריניצקי הסתפק ב-2.14 מ' במטרה לשבור את שיאו האישי העומד על 2.13 מ'. אחרי שקריניצקי נכשל במשימה הרף הועלה ל-2.20, אולם גם פאלי לא צלח. במאזן צבירת הפסילות קריניצקי ניצח בתחרות.


 

סגור