רוצים לזכות בטיסה לאירופה?

| שתף |

נותרו 11 ימים להזדמנות הבלתי חוזרת לזכות באירוח מלא באליפות אירופה באולמות בפאריז. כל שצריך לעשות הוא להשתתף בסקר הבינלאומי בנושא הגישה לניהול והנהגה נשית באתלטיקה.

תאריך: 26/01/11, מאת: אורן בוקשטיין

רוצים לקבל אירוח מלא ובחינם לאליפות אירופה בפאריז?
 

התאחדות האתלטיקה האירופית מעודדת אתכם להשתתף בפרויקט "סגירת הפער המגדרי בהנהגת האתלטיקה האירופית". לאחר השלמתו של החלק הראשון בפרויקט בן השלושה חלקים, אנו מזמינים אותך להשתתף עכשיו בחלק השני שבסיסו "סקר נשים מנהיגות באתלטיקה" שיכול, כאמור, לזכות אותך באירוח מלא (טיסות, לינה, כלכלה וכניסה לתחרויות) באליפות אירופה באולמות שתתקיים בתחילת חודש מארס כפרס הראשון שיוגרל בין כל משתתפי הסקר לשני זוכים מאושרים. הפרסים השני והשלישי בין משתתפי הסקר שיעלו בגורל יהיו אף הם מתנת התאחדות האתלטיקה האירופית.

בחלק זה (השני) של הפרויקט, אשר השלמת כל משימותיו עשויה להסתכם בכ-10 דק', נציג לכם סדרה של משימות. אנו מבקשים ממך שלושה דברים:
1. להשיב על מספר שאלות אודות עצמך.
2. השתתפות בתרגיל נקיטת עמדה, בו תתבקשו לקרוא טקסט קצר המתאר מצב דמיוני. לאחר הקריאה תתבקשו לנסות ולדמיין מה הייתם עושים אילו הייתם באותו מצב.
3. להיבחן בשאלון בו תצטרכו לנסות ולמצוא את התשובה הנכונה.

פרופ' ג'ון אנטונאקיס מאוניברסיטת לוזאן שבשוייץ, אשר בנה את הסקר עם צוות חוקריו מסביר: "השאלות מבוססות על כלים של גישות מחקר סטנדרטים בהם משתמשים בכל רחבי אירופה. חלקן קשורות ישירות לספורט וחלקן כלליות יותר בנושאים חברתיים. התשובות יסייעו לנו להבין יותר, בין היתר, כיצד אנשים חושבים, התרבות הפנימית שבאתלטיקה, וכיצד היא משפיעה על התפתחות ההנהגה הנשית בספורט".

ההגרלה בין כל ממלאי הסקר תתבצע ב-6 בפברואר. כל מי שישתתף בחלק זה של הפרויקט מכניס עצמו להגרלה, בה, כאמור, יוגרלו שניים מבין כל משתתפי הסקר לחבילת אירוח מלא לאליפות אירופה באולמות בפאריז.
השתתפות בסקר
 

 

תמונת שער: דינה קסטור, בוסטון 2008

צילום: דפנה פרחי

סגור