עוד חסות של מיזונו

| שתף |

יערה זנגי הצטרפה אל עשרות ספורטאים המקבלים חסות מחברת מיזונו בישראל. במסגרת החוזה תוכל לצאת זנגי להתחרות בתחרויות בחסות מיזונו בעולם.

תאריך: 02/02/11, מאת: מערכת עולם הריצה

יערה זנגי, אלופת ישראל בריצת מרתון לשנת 2011 חתמה בפעם הראשונה בחייה על הסכם חסות. יערה זנגי, המתאמנת כבר שנים רבות והגיעה להישגים בתחום הריצה למרחק מעולם לא היתה קשורה עם חברת ספורט זו או אחרת. 

ההסכם שנחתם בין יערה זנגי לבין חברת 'אטלנטיס פרו' יבואנית מיזונו בישראל מעניק לזנגי ציוד מלא והשתתפות בהוצאות לנסיעה לתחרויות בחו"ל. לאחר שניצחה זנגי במרתון טבריה האחרון ועדיין לא התאוששה בצורה מלאה, היא עדיין מתקשה להגיד מה יהיה היעד הבא שלה. חברת מיזונו הקימה את מיזם "TEAM MIZUNO" לפני שנתיים ובמסגרת פרוייקט זה מתארגנות קבוצות של ישראלים למרתונים הגדולים בעולם המאורגנים על-ידי חברת מיזונו העולמית. בחברת 'אטלנטיס פרו' ישראל מקווים שזנגי תיקח חלק באחת הנסיעות ותשתתף באחד המרתונים הגדולים של החברה. זנגי מסרה שמבחינתה מרתון בסתיו בא בחשבון, ואם אכן תרגיש מוכנה תיקח חלק במשלחת הישראלים למרתון אמסטרדם 2011.  

בינתיים זנגי ממשיכה להתחרות בארץ והיא צפויה להשתתף במירוץ נס ציונה בסוף השבוע הקרוב. יחד איתה ירוץ עוד אתלט בחסות של מיזונו, אימרה גרמה. גרמה ניצח במירוץ ה-10 ק"מ בטבריה והוא מקווה לקבוע תוצאה טובה בנס ציונה ואף לנסות לשבור את שיא המסלול העומד על 31:14 דק' ושייך לזבדיה וודג'.

 

תמונת שער: צחי כהן

סגור