תנאים לא תנאים

| שתף |

אלכס טרמביץ' וינון ישראלי סיימו אמש במקומות הראשון והשני בתחרות קריקטמיטינג בוינה שבאוסטריה

תאריך: 18/08/10, מאת: איגוד האתלטיקה

אלכס טרמביץ' וינון ישראלי סיימו אמש במקומות הראשון והשני בתחרות קריקטמיטינג בוינה שבאוסטריה.

בשבת טרמביץ' וישראלי התחרו בצ'כיה בתנאי רוח חזקה ולא חוקית, ואתמול (שלישי) הם קיוו כי בתחרות השנייה שלהם במסע האירופי, הם יתקלו בתנאים טובים יותר. אז זהו, שלא. הקור ששרר בוינה והגשם שהציף את העיר, היו כאפס ביחס לתנאים באצטדיון הרעוע שראה ימים טובים יותר בעברו. הארגון של התחרות די תאם לאצטדיון, ולאחר שהקופצים לרוחק סיימו את החימום, התחרות עוכבה בחצי שעה נוספת, עובדה שלא סייעה במיוחד לחום גופם של האתלטים שהמתינו בגשם וקור – זיווג שמתגעגעים אליו בימים אלו בארץ, אבל ממש לא אתלטים.

כשהתחרות כבר יצאה לדרך אלכס טרמביץ' ניצח עם תוצאה של 7.24 מ', 24 ס"מ פחות מהתוצאה אותה השיג בשבת בצ'כיה. אחרי שנתיים טרמביץ' מוכיח שיהיה לו עוד מה להגיד בבור הקפיצות, כשהיעד הראשוני הוא השגת המינימום לכניסה לפרויקט המקצוענות, העומד על 7.70 מ'. ישראלי שקפץ בשבת 7.22 מ' וסיים שביעי, הסתפק הפעם ב-6.86 מ', אבל השתדרג במיקום 5 שלבים למקום השני.

ביום שישי יקיימו השניים את התחרות השלישית שלהם באירופה, בברלין שבגרמניה, שם מתוכננת להם תחרות גדולה בהרבה מהשתיים בהן נטלו חלק השבוע. באותו יום יסיים גם ניתאי שטיין, רץ הבינוניות את עונתו כשיתחרה בליאז' שבבלגיה בריצה ל-5,000 מ'. עוד באותו יום, דניאל פרנקל תמריא לתחרות שתתקיים כעבור יומיים (יום ראשון, 22 בחודש) בדובניצה שבסלובקיה, וזאת, יום אחרי שחברה לאימונים, דימה קרויטר יתחרה בגמר הקפיצה לגובה במשחקים האולימפיים לקדטים בסינגפור.     ‏

 

 

 

 

 

 

סגור