סוף שבוע תחרותי

| שתף |

‏קרויטר היה הדובדבן שבקצפת הישראלית באתלטיקה של סוף השבוע. במקביל אליו התחרו שלושה ישראלים נוספים. פרנקל הערב.

תאריך: 22/08/10, מאת: אורן בוקשטיין


‏קרויטר היה הדובדבן שבקצפת הישראלית באתלטיקה של סוף השבוע. במקביל אליו התחרו שלושה ישראלים נוספים. פרנקל הערב.

לצד הישגו האדיר של דימה קרויטר במשחקים האולימפיים לקדטים, התקיימו בסוף השבוע עוד מספר תחרויות בהן השתתפו אתלטים ישראלים. בתחרות נוספת במסע התחרויות שלהם, התחרו אלכס טרמביץ' וינון ישראלי בקפיצה לרוחק בברלין שבגרמניה. טרמביץ' סיים במקום הרביעי עם 7.11 מ', מקום לפני ישראלי עם 7.01 מ'. השניים שלא היו מרוצים מהתוצאות, אמרו: "דברים פשוט לא הסתדרו לנו".

ניתאי שטיין מאתלטי אורן השרון שהיה אמור להתחרות בריצת 5,000 מ' בליאז' שבבלגיה, ויתר על התחרות הזו בגלל תנאי מזג אוויר של חום כבד, וגם בגלל העובדה שלתחרות נרשם, חוץ ממנו, מתחרה בודד בעל שיא אישי איטי משלו. נסיעה קצרה (היתרונות של אירופה) הביאה אותו לתחרות קטנה שהתקיימה בגנק, בה היה אמור לרוץ 3,000 מ', אבל שוב, בגלל שהיה האתלט הבודד הרשום למקצוע, החליט לוותר עליו ורץ בתחרות ל-800 מ' בה קבע שיא אישי של 2:04.49 דק'.

שיאנית ישראל בקפיצה לגובה, דניאל פרנקל תתחרה הערב בדובניצה שבסלובקיה בגרנד פרי המקומי נגד שבע קופצות נוספות. פרנקל בעלת שיא אישי של 1.92 מ', אותו השיגה באליפות אירופה, נכנסה לתחרות כבעלת התוצאה הטובה ביותר, יחד עם ניקול פורסטר הקנדית ואוקסנה אוקונבה האוקראינית בעלות שיא אישי זהה. התחרות תיפתח בגובה של 1.70 מ' ותעבור גבהים של 1.75, 1.80 (הגובה שפרנקל, ככל הנראה, תיכנס בו), 1.84, 1.88, 1.92, ומשם, אם יהיה צורך, קפיצות של 2 ס"מ.

 צילום: עופר ביידה

 

סגור