סיכום חצי מרתון פארק הירקון

| שתף |

מעל שש מאות רצים הגיעו לפנות בוקר לחצי מרתון פארק הירקון שאורגן על-ידי הרץ משה פרץ וחברת "ריל-טיימינג". גם מזג האוויר היה לטובתם של הרצים וזימן להם את אחד הבקרים היותר "קרירים " שהיו בשבועיים האחרונים.

תאריך: 27/08/10, מאת: דפנה פרחי

בשעה ארבע וחצי לפנות בוקר התחילו להגיע הרצים לנקודת חלוקת מספרי החזה. החלוקה התנהלה בשקט שלא רואים במירוצים אחרים. אולי בשל העובדה כי המירוץ אורגן באופן התנדבותי ולא היתה מערכת הגברה כמו שאנו רגילים לראות. . המירוץ, שמטרתו היתה לספק מבדק  חצי מרתון לאלו שיתחרו במרתוני הסתיו הפך למסורת. אותם רצים, רגילים ליציאות המוקדמות לריצה הארוכה בקיץ הישראלי, ולכן, השעה לא הטרידה אף אחד.החלוקה התנהלה כשורה ולאט לאט עלה האור, הרצים נראו עירניים מתמיד ושוב, בלי כרוז, בלי רמקול, בהזנקה שקטה המירוץ יצא לדרך.

לרשות הרצים עמדו תחנות מים שאותן הפעילו מתנדבים רבים שעודדו את הרצים והאווירה היתה נהדרת. מלבד הרצים שמתאמנים למרתוני הסתיו הצטרפו כמובן רצים רבים אחרים שרצו להנאתם, וקו הסיום המשיך לקבל את פני הרצים גם אחרי יותר משעתיים וחצי שעות.

במירוץ אפשר היה לראות נציגים מכל מועדוני הריצה בארץ: איילות, רצי רמת השרון, מועדון ארוחת הבוקר, רצי תל-אביב, אנדיור, "ראובן מלמן KOVO 2max ועוד רבים וטובים. מסלול המירוץ עבר בשבילי הפארק, זינוק בצמוד  לאיצטדיון האתלטיקה ומשם להקפה בגבעת המופעים, משם ריצה מזרחה לכיוון הים, פנייה צפונה לטיילת החדשה וחזרה לנקודת ההתחלה. אולי במזג אוויר יותר קריר, מסלול שכזה היה מזמן תוצאות מהירות מאד.

מזג האוויר בשעה המוקדמת של הזינוק היה יחסית נעים. דבר שעזר בכל זאת לרצים הבכירים לקבוע תוצאות נאות. כך למשל הרץ דב קרמר, קבע תוצאה מצויינת בהגיעו ראשון של 1:12:25שע', אחריו הגיע נחשון שוחט ממועדון ארוחת הבוקר (1:19:59) ושלישי קיריל אולמן, אף הוא ממועדון ארוחת הבוקר בתוצאה של 1:20:39 שע'.

בין הנשים יערה זנגי (אתלטי אורן השרון) הגיעה ראשונה בזמן של 1:26:58שע', ואחריה ריקי סאלם (רצי רמה"ש וברוקס ID) בתוצאה של 1:36:01 שע', שלישית הגיעה הלר-שחר גלית בזמן של 1:41:22 שע'.

 

בתום המירוץ נערכה הגרלה של שלושה זוגות נעליים של חברת ברוקס, מתנת חנות הקונספט של ברוקס- "מרתוניה" שנתנה את החסות למירוץ. 

תוצאות מופיעות כעת  באתר ריל-טיימינג - לתוצאות

תמונות ותעודות יפורסמו בקרוב.

סגור