סיכום מירוץ גלעד ה-10

| שתף |

היום במירוץ גלעד ה-10 ניצח הרץ והמאמן מוטי מזרחי בתוצאה של 15:52 דק'. בנשים סיימה ראשונה רשל גואטה מקבוצת הריצה של האלתרמנים, בזמן של 19:32. כמעט 400 רצים סיימו את ריצת 5 הק"מ, כמידי שנה במירוץ המאורגן על-ידי אלי בוצר.

תאריך: 28/08/10, מאת: דפנה פרחי

סוף השבוע האחרון של חודש אוגוסט היה עמוס אירועים. יום לאחר חצי מרתון פארק הירקון, נראה כי הרצים לא התעייפו ונוכחות מרשימה של משתתפים הגיעו בשבת בבוקר למירוץ גלעד ה-10.

כמדי שנה המירוץ הוזנק ממרכז הטניס בפארק רעננה. רצים וותיקים רבים המגיעים מדי שנה למירוץ המנציח את גלעד בוצר ז"ל, נכחו במירוץ גם היום, וכן מועדוני ריצה רבים מכל רחבי הארץ. מנצח המירוץ, מוטי מזרחי, כמעט ושבר את שיא המסלול היום, השייך לגיזצו יוסף (15:46 דק') וקבע 15:52 דק'. בסיום המירוץ אמר מוטי מזרחי: "אני מגיע למירוץ כדי לכבד את אלי בוצר. בתקופה זו של השנה אני לא בכושר, אבל אני צריך להראות למתאמנים שלי דוגמה אישית. המירוץ היה מאורגן למופת, גם תחנות המים, גם האירגון של המתנדבים והמשטרה".

בטקס הסיום נשא אלי בוצר דברים לקהל. הוא הודה ליאיר קרני שיזם את המפעל, ולמאמן רן שילון. לעומת המירוץ הראשון, לפני כעשר שנים שבו השתתפו כ--70 רצים היום השתתפו כ-400 רצים וזהו המספר שבו מנהל המירוץ מגביל למשתתפים בשל אופי המסלול. בוצר הודה במיוחד למשתתפי המירוץ:"תודה לרצים שמגיעים מכל קצות הארץ לרוץ מירוץ של בסה"כ 5 ק"מ. בלעדיכם לא היה מירוץ".

גופים עיקריים שתרמו הם: עיריית רעננה-מחלקת הספורט ומאיר ברנשטיין ראש מחלקת הספורט,משטרת ישראל,רשת המקומונים "כל השרון", טבע קסטל (שי ליפשיץ), אודיונוט- חברת מערכות קולנוע, וכן חברת מיזונו שתרמה את הפרסים למנצחים והחולצות.
מתנדבים רבים עזרו גם היום בעמדות חלוקת המספרים וההרשמה, חלקם הגדול ממועדון רצי רעננה. גביעים חולקו לשלושת המקומות הראשונים בכל קטגוריה והחל מהשנה הבאה יחולקו גם גביעים לשלושת המועדוני הריצה המהירים ביותר בזמן הקבוצתי.

גברים כללי:
1.מוטי מזרחי (M&M ) 15:52 דק'
2. איתי לויטה (הפועל עמק האושר) 17:26 דק'
3. וניש ניב (Alterman's) 17:37 דק'

נשים כללי
1. רשל גואטה (Alterman's) 19:32 דק'
2. קרימוס אלה 19:51 דק'
3. מזין אירינה (רצי רעננה) 20:42 דק'

תוצאות, תעודות אישיות ותמונות מופיעות באתר  ריל-טיימינג.

 

סגור