אוסיין בולט חולם להיות שחקן כדור-רגל

| שתף |

בראיון לבי.בי.סי אמר בולט כי אחרי פרישתו מהריצה ינסה להיות שחקן כדורגל. וגם: ספר האוטוביוגרפיה של בולט יצא לאור.

תאריך: 08/09/10, מאת: מערכת עולם הריצה

בראיון לרדיו של הבי.בי.סי. אמר אוסיין בולט, שיאן העולם בריצת 100 מ' ו- 200 מ', כי לאחר שתסתיים קריירת הריצה שלו הוא שוקל להפוך לשחקן כדור-רגל מקצועי. 

"אני בהחלט שחקן טוב". אומר בולט. " בהגנה או בהתקפה. אני תמיד צופה בחבר'ה האלה, ואני מאמין שאני יכול להיות שחקן מקצועי".

בולט בן ה-24, מתכנן למשוך את קריירת הריצה שלו לעוד ארבע שנים שבמהלכן מטרתו לקבוע שיא עולם נוסף, של 9.4 שנ' ב-100 מ'. בולט אומר שהכל יכול לקרות. " הייתי שחקן קריקט, ויום אחד המאמן שלי אמר לי לנסות להתחרות בריצה, כי הייתי מאד מהיר".

האוטוביוגרפיה של בולט

בחודש שעבר יצא לאור ספרו האוטוביוגרפי של הכוכב הג'מייקאני: "9.58", הוא שם הספר המגולל את הסיפור כיצד שבר בולט באולימפיאדת בייג'ין את שיאהעולם ב-100 מ' ו-200 מ', ומה שהפךבולט להיות בעקבות כך.כמו כן מסופר כיצד בברלין 2009 קבע בולט שיא עולם חדש של 9.58 שנ' ב-100 מ' ו-19.19 שנ' ל-200 מ'. הסיפור כמובן יכלול את סיפור חייו של בולט מאז היותו ילד.

מתוך הספר: "האיש המהיר בעולם. לעולם לא אתעייף מלשמוע את המשפט הזה. אם תשאל אנשים מי שחקן הכדור-סל הטוב בעולם, מי שחקן הכדורגל הטוב בעולם, מי שחקן הקריקט הטוב בעולם, סביר להניח שהם לא יגידו את אותה תשובה. אך אם תשאל אותם מי הוא הספרינטר המהיר בעולם- תהיה רק תשובה אחת- אוסיין בולט. למה? כיוון שזה מה שכתוב על השעון. לא ניתן להטיל ספק או להתווכח. זה רק הולך ונעשה נעים יותר לדעת שאתה מהיר יותר מכולם".

 

סגור