אלן ווב וניק וויליס הרשימו באיטליה

| שתף |

שיאן ארה"ב בריצת מייל אלן ווב ממשיך בקאמבק שלו מלפני שבועיים וקובע באיטליה 3:36.21 דק'.

תאריך: 11/09/10, מאת: מערכת עולם הריצה

 אלן ווב פתח את עונת תחרויות המסלול שלו ב – 14 לאוגוסט עם 800מ' ב – 1:52.32 ומקום שביעי בתחרות שנערכה בלונדון. התחרות הראתה שווב פחות מהיר מבעבר והוא עדיין מתאושש מניתוח בגיד אכילס שנערך בדצמבר האחרון.
פחות מחודש לאחר מכן, ווב כבר הראה סימני התקדמות מרשימים שמעידים על חזרתו לרמה הגבוהה מבעבר. ווב הוזנק בתחרות למרחק 1500 מ' במילאנו ביום חמישי האחרון בה סיים עם תוצאה מרשימה של 3:36.21 דק'.

כזכור אלן ווב מחזיק בשיא האמריקאי למרחק המייל עם זמן של 3:46.91 דק'. ווב המיצג את "נייקי" מתאמן תחת שרביטו אלברטו סלאזר.
אלן ווב שזוהי התחרות השנייה שלו העונה למרחק זה אומנם סיים חמישי, אך ביצע קפיצה ענקית בכושרו לאחר שרץ ב – 28 לאוגוסט האחרון - 3:41.16 דק' למרחק 1500 מ'.

במרוץ  במילאנו ניצח מדליסט הכסף מבייג'ין - ניק וויליס מניו זילנד שעצר את השעונים על 3:35.17 דק'.
ניק וויליס שלמד עד לאחרונה באוניברסיטת מישיגן חוזר גם הוא לכושר מצוין לאחר שסבל מפציעות חוזרות ונישנות במהלך רוב השנתיים האחרונות.
אלן ווב וניק וויליס נראו מרוצים מאוד בסיום. וויליס כנראה ימשיך להתחרות השנה וינסה להגן על תוארו משנה שעברה ב - Commonwealth Games שיערכו בדלהי שבהודו.

בהודעה שנמסרה מוקדם יותר הודיעו אלן ווב וניק וויליס שיקחו חלק בתחרות המייל המפורסמת על השדרה חמישית בניו יורק בהמשך החודש.

 

הידיעה באדיבות :letsrun.com 

סגור