ריאן הול הודיע שלא ירוץ במרתון שיקגו

| שתף |

מטרתו של ריאן הול, מהרצים המהירים שנולדו בארה"ב, הייתה לשבור את השיא האמריקאי במרתון שיקגו הקרוב שייערך ב - 10.10.10, אך לעיתים גם התוכניות של הרצים הבכירים בעולם הן בסיס לשינויים.

תאריך: 29/09/10, מאת: מערכת עולם הריצה

בעקבות מספר תחרויות מאכזבות שהאחרונה שבהם הייתה ב - 19 ספטמבר בחצי מרתון פילדלפיה, ולאחר מספר אימונים לא טובים הודיע רייאן הול ביום שלישי האחרון שהוא מבטל את השתתפותו במרתון שייערך ב-10 באוקטובר בשיקגו.
"החודשים האחרונים היו קשים בשבילי, השקעתי הכל באימונים שלי ולפעמים דברים לא יוצאים כמו שאתה הייתה מצפה שיצאו", אמר הול אתמול בראיון לטריביון.

"התרגשתי מאוד לקראת מרתון שיקגו, אבל האימונים שלי לקראתו לא היו טובים מספיק, אני בחור שתמיד עומד על קו הזינוק ומאמין שהכל אפשרי, תמיד הולך אחרי הדברים עם הלב שלי, כך שאם אני לא מוכן אני מעדיף לא להופיע עם ביצועים שאינם משקפים את יכולותיי האמיתיים".

הול היינו מרצי המרתון המובילים בארה"ב משנת 2007, סיים במקום ה -14 בפילידלפיה, ארבע דקות יותר לאט מאשר שיאו האישי בחצי מרתון.

בפרסום בפייסבוק יום אחרי המירוץ, כתב - "הייתי כבד היום, אני עדיין באמת מאמין שהכל אפשרי. בימים כמו היום כשאני רץ את החצי המרחק (בחצי מרתון) איטי יותר מאשר אני בדרך כלל מגיע בדרך במרתון המלא וכל זה שיש עוד שלושה שבועות למרתון שיקגו. 

הול, בן ה -27 ניצח במבחנים האמריקאים לאולימפידה שנערכו בניו-יורק  ב-2008 וסיים עשירי במרתון האולימפי בביגי'ן. זמנו 2:06:17 שע', שאותו רץ במרתון לונדון בשנת 2008 ומיקם אותו שני ברשימת האמריקאים המהירים בכל הזמנים, אחרי חאלד חנוצ'י האמריקאי/מרוקאי אשר קבע בלונדון בשנת 2002 את השיא האמריקאי העומד על - 2:05:38 שע'.

"כבר מזמן שלא התחרתי על מסלול שטוח ומהיר כמו בשיקגו. אני מצפה לראות איזה זמן אוכל לרוץ שם", אמר ראיין לפני מספר חודשים בראיון בו הודיע שישתתף במרתון שיקגו. ציטוט זה כיום מעציב את מעריציו הרבים של רייאן ברחבי ארה"ב ובעולם כולו שציפו לראות אותו מתחרה ברחובות שיקגו. אחת הסוגיות שהעלו מעריצי הול היתה - שקשה לכולם לראות את רייאן לא מתחרה כל התקופה הקרובה והשאלה שמיד נשאלה ונשארה פתוחה - איפה רייאן ירוץ את תחרותו הבאה?

באדיבות - letsrun.com

 

צילום: picapp 

 

סגור