מסן-חוזה לניצחון במרתון ניו-יורק?

| שתף |

הופעתו של מב קפלזיגי בחצי מרתון סן-חוזה מעלה השערות לגבי תוצאתו במרתון ניו-יורק בנובמבר הקרוב. בנשים- האתלטית האולימפית בלייק ראסל מנצחת את המירוץ. מעל 13 אלף רצים השתתפו בריצה.

תאריך: 05/10/10, מאת: מערכת עולם הריצה

ביום ראשון האחרון התקיים "רוק-אנד-רול חצי מרתון" בסן חוזה שבקליפורניה. ביום שמש יפיפה אלוף מרתון ניו-יורקו האתלט האולימפי מב קפלזיגי הצליח להגן על תוארו מהשנה שעברה בזמן של 1:01:45 שע'. "הרגשתי חזק ויכולתי לשמור על הקצב" אמר קפלזיגי."האימונים שלי מתנהלים כמתוכנן ואני מקווה שאמשיך כך, נהנתי מאד במירוץ הזה ואני יודע שבניו-יורק זה יהיה 'עסקים בלבד', הוסיף האלוף. המקומות שני והשלישי היו שייכים לקבוצת "ההנסונים" של חברת ברוקס, בריאן מדיגוביץ (1:04:55שע') ופול הפרון (1:05:55שע').

בלייק ראסל
, שייצגה את ארה"ב באולמימפיאדת ביג'ינג בריצת המרתון, הראתה חזרה מהירה לזירת המירוצים לאחר לידה ראשונה, וניצחה בזמן של 1:11:55 שע'. "זו היתה חוויה מלמדת, בעיקר מבחינה מנטלית יותר ממה שציפיתי. אבל המשכתי לשמור על קצב. המסלול היה נהדר והמוזיקה והצופים בהחלט עזרו". אמרה בלייק בסיום. שנייה סימה הרצה בת ה-49 לינדה סאמרס- סמית' (1:13:31) ושלישית רייצ'ל בות' ( 1:14:46 שע').

במירוץ רצו שיא משתתפים שעמד על מעל 13 אלף רצים, וזוהי השנה החמישית לקיום המירוץ, שההרשמה אליו נסגרה מאד מוקדם. מייסד המירוץ ואלוף 3 פעמים ב"סופרבול" רוג'ר קרייג השתתף באירוע וסיים בזמן של 1:45:25 שע'. " האנרגיה שהיתה באוויר היום היתה מדהימה", סיפר בסיום. "סן-חוזה יודעת לחגוג".

 

 

בתמונה: מב קפלזיגי (במרכז) מנצח מרתון ניו-יורק 2009.
צילום: picapp
 

סגור