יותר מדי סקס במשחקי חבר העמים הבריטי

| שתף |

אלפי קונדומים משומשים סתמו את הצנרת בכפר האתלטים בניו-דלהי, במשחקי חבר העמים הבריטי שהחלו ביום ראשון האחרון. ההתרחשויות הסובבות את המשחקים לא מפסיקות להפתיע.

תאריך: 08/10/10, מאת: מערכת עולם הריצה

אלפי קונדומים משומשים סתמו את הצנרת בכפר האתלטים בניו-דלהי, במשחקי חבר העמים הבריטי שהחלו ביום ראשון האחרון. לאחר דיווחי התקשורת טרם המשחקים על ריבוי נחשים ועל יתושים נגועים, הדיווחים ממשיכים להגיע והפעם, נראה כי בכפר האתלטים עושים יותר מדי סקס.

מנהל המשחקים, ששנלחם בשבוע שבעבר על פתיחתם, נאבק כרגע על טיפול בצנרת של כפר האתלטים, שנראה כי נסתמה בעקבות השלכה של אמצעי מניעה שטרם התכלו. כל זאת, בשבוע הראשון של המשחקים.

"אם זה קורה, זה סימן שיש שימוש בקונדומים ואני חושב שזה סיפור מאד חיובי. הספורטאים מגלים אחריות", אמר נשיא משחקי חבר העמים הבריטי, מייק פנל, במסיבת עיתונאים שנערכה ביום חמישי (אתמול)."כולם יודעים שעידוד קיום יחסי מין בטוחים הוא דבר טוב", הוסיף.

מארגן המשחקים סיפק כ-8000 קונדומים לספורטאים בכפר, ונראה כי היה ביקוש רב. מקור רשמי דיווח אתמול לעיתונות בניו-דלהי כי כ-4000 קונדומים נלקחו על-ידי הספורטאים.

בעקבות ההחלטה שנקבעה באולימפיאדת ברצלונה ב-1992 לחלק חינם קונדומים לספורטאים, המעשה הפך למסורת. אולם האחריות מוטלת במקרה הזה היא על הספורטאים עצמם.

באולימפיאדת סידני בשנת 2000 הספורטאים השתמשו במהירות ב-70 אלף הקונדומים שחולקו להם,וב-20 אלף הנוספים, שביקשו בנוסף מהמארגנים. בעוד שב-2004 באולימפיאדת אתונה הכמות הוכפלה ל-130 אלף.
גם באולימפיאדת ביג'ינג 2008 ובמשחקי החורף בונקובר בפברואר סופקו כ-100 אלף קונדומים לספורטאים.

 

 

הידיעה באדיבות letsrun.com

סגור