רוכב ישראל – יום המסע השני, מעין גדי עד מצפה רמון

| שתף |
  • SPORTWEB
  • חדשות
  • רוכב ישראל – יום המסע השני, מעין גדי עד מצפה רמון

הזינוק ליום השני של אירוע הרכיבה הגדול בישראל יצא עם אור ראשון בכביש 90 דרום לאורכו של ים המלח. הרוכבים מדווחים על מזג אוויר טוב ועליות לא פשוטות במסלול הרכיבה.

תאריך: 08/10/10, מאת: מערכת עולם הריצה

הזינוק ליום השני של אירוע הרכיבה הגדול בישראל יצא עם אור ראשון בכביש 90 דרום לאורכו של ים המלח.
הנוף לאורך הדרך כלל את מצוק העתקים מצד אחד ומצד שני ים המלח. במתחם המועצה האזורית "תמר" עצרו רוכבי "רוכב ישראל" בנקודת רענון ראשונה.

לאחר מנוחה קלה והתרעננות הרוכבים החלו את דרכם בטיפוס מפרך בכביש 31 לכוון צומת חתרורים. לאחר הטיפוס חיכתה לרוכבים עמדת מים ורענון קלה. על כביש 258 לכוון צומת צפית, נערכה נקודת רענון נוספת וצבירת אנרגיה. קטע קצר על כביש 25 בואך דימונה והרוכבים כבר בנקודת רענון ומזון נוספת.

פניה שמאלה לכביש 204, ירוחם, צומת חלוקים וחוזרים למסלול הישן והמוכר על כביש 40, שדה בוקר צומת ציפורים ונקודת מים נוספת שאחריה הרוכבים הגיעו לעליה האחרונה ועוצרת הנשימה של כלא נפחא המובילה למצפה רמון. את היום סיימו המשתתפים בברכת השחייה של מצפה רמון.

בשיחה עם אחד מרוכבי המסע, אנדי רייזנר, שהגיע במיוחד להשתתף ברכיבה מגרמניה, סיפר לכתב עולם הריצה:"מזג האוויר היה חם ביום הראשון, אני לא רגיל למזג האוויר הזה, העליות לא היו פשוטות אבל החוויה היא בלתי רגילה". 

סה"כ מרחק רכיבה יומי 165 ק"מ.

 

סגור