חדש באתר עולם הריצה - "במסלול הפנימי"

| שתף |

המדור החדש באתר עולם הריצה, נועד לתת במה לאתלטים, לאתלטיות ,למאמני האתלטיקה ולקבוצות הריצה הפעילות בכל רחבי הארץ. פרטים נוספים בכתבה זו.

תאריך: 19/10/10, מאת: מערכת עולם הריצה

רבות נאמר ונכתב על מצבה של האתלטיקה הישראלית. נאמר כי הרמה באתלטיקה הישראלית איננה גבוהה, על כך שאין מספיק תקציבים לאתלטים ולמאמנים ובעיקר שאין מספיק חשיפה תקשורתית למלכת הספורט.

אתר עולם הריצה שעלה לאויר לפני מספר שבועות שם לו למטרה לקדם ולשווק את האתלטיקה הישראלית. באתר עולם הריצה ניתן למצוא יותר חדשות אתלטיקה מהארץ ומהעולם, יותר מאמרים מקצועיים בתחומי מקצועות האתלטיקה השונים, יותר ראיונות עם אתלטים ומאמנים. המטרה של האתר הינה לספק חשיפה לאתלטים ולמאמנים הישראלים שמתאמנים ומאמנים כל ימות השנה ולעיתים לא מקבלים את ההערכה לה הם ראויים.

בימים הקרובים ישלחו לתיבות המייל האישיות של המאמנים והאתלטים הבכירים בישראל – דף פרטי מאמן/אתלט ובהם על המאמן/אתלט למלא פרטים על תחילת דרכו כמאמן/אתלט, הישגיו במרוצת השנים, משפחתו ואנשים קרובים שתמכו בו לאורך הדרך. כמו כן מספר משפטים אישיים על העיסוק בספורט ועוד נתונים שיעזרו לחשוף אותו לקהל ואף לנותני חסות רלוונטיים. מיזם זה יועלה לחדשות באתר עולם הריצה באופן יומיומי ויעביר את עשיית האתלטיקה לקידמת הבמה התקשורתית בישראל.

במקביל להעלאת דפי האתלט/מאמן לאתר יועלו סיפורים אישיים וראיונות עם אתלטים מכל הרמות ומכל הקטגוריות תוך שימת דגש על תקופות תחרויות ושיפור הישגים אישיים.
אתר עולם הריצה מאמין כי ישנו פוטנציאל רב באתלטיקה הישראלית וניתן בעבודה שיווקית נכונה לקדם את האתלטיקה גם בקרב הדור הצעיר יותר, בו נמצאים כישרונות המחר.

אתר עולם הריצה מאמין גם במאמני האתלטיקה בישראל העושים את עבודתם לרוב תמורת תשלום סמלי, מתוך אהבה לספורט ולאתלטים ולכן שם דגש גם על קידומם ומתן חשיפה תקשורתית. הרי ידוע שקשר אתלט/מאמן הינו קשר היכול לשמור על אתלט פעיל לאורך שנים ולקדמו לביצועים כמעט לא אפשריים.

המדור החדש יופץ על ידי מערכת עולם הריצה לנותני חסות פוטנציאליים, על מנת לעזור לאתלטים בחיפוש אחר ספונסרים. זאת מתוך הבנה, שקיימות חברות רבות בשוק הישראלי שטרם נחשפו לכישרונות של האתלטיקה הישראלית.

 

אתלטים ומאמנים, וכן קבוצות ריצה מכל רחבי הארץ, מוזמנים לשלוח סיפורים אישיים וחומרי תוכן ייחודיים לאתר עולם הריצה – info@runningworld.co.il

 

סגור