בשבת - מירוץ אייל התשיעי

| שתף |

מירוץ אייל, לזכרו של אייל שמואלי ז"ל, ייערך בשבת הקרובה כמידי שנה ברמת השרון. גם השנה, צמרת הרצים והרצות בארץ ישתתפו בהפקת הענק בריצת 15 הק"מ לצד המקצים העממיים.

תאריך: 17/11/10, מאת: מערכת עולם הריצה

 השנה זו השנה התשיעית לקיום המירוץ. את העשייה של קיום המרוץ ממשיכה זהבה שמואלי ומשפחתה יחד עם עזרה גדולה מחברי מועדון רצי רמת השרון. העשייה כרוכה בעבודה במשך חודשים רבים על מנת להפיק מירוץ איכותי שכל המשפחה יכולה להנות בו.

בשנים האחרונות נוספו מקצה הילדים למרחק של 2 ק"מ ומקצים עממים של הליכת 5 ק"מ וריצת 2 ק"מ. במקצים אלו יכולים ליטול חלק כל בני המשפחה והמלווים את הרצים שירוצו על המסלול המסורתי של ה-15 ק"מ. בשני המקצים התחרותיים (15 ק"מ ו-5 ק"מ) יוענקו פרסים כספיים למקומות הראשונים. במקצה ה-15 ק"מ פרסים לששת המקומות הראשונים.

 מסלול המירוץ של 15 ק"מ משלב בתוכו ריצה ברחובות הראשיים של רמת השרון וריצה בפרדסים. בתקופה זו של השנה הריצה בשטח היא נוחה אך האתגר שבמסלול הוא העלייה כ-2 ק"מ לסיום. המסלול המאתגר מושך אליו את מיטב הרצים הבכירים בארץ, השנה הבטיחו השתתפותם יוסף גיזצו, נועם נעמן, אסף בימרו, זבדיה וודג' וזוהר זמירו ובין הנשים: מיגל אטיאס, דנה לוין, יערה זנגי וריקי סאלם. כמו כן המירוץ מהווה מבדק לפני טריאתלון אילת וניתן יהיה לראות גם את צמרת הטריאתלטים. מירוץ אייל, מהווה מבדק של רמת הכושר בקרב הרצים בשל מיקומו בתוכנית האימונים לקראת מרתון טבריה. מבדק 15 הקילומטרים הוא נקודת ציון למתאמנים למרתון, לפני חצי מרתון בית שאן ולאחר מכן המרתון עצמו.

מידי שנה חברת נייקי היא נותנת החסות הראשית למירוץ והמסורת בהענקת שי לרצים ממשיכה. לצד החולצה והמדליות יהיה כיבוד כיד המלך באזור הכינוס והסיום. מרגש לראות את חברי המועדון תומכים ועוזרים למשפחה ובהפקת המירוץ דבר שמעניק למירוץ אווירה משפחתית ונעימה. מחלקת הספורט של עיריית רמת השרון אף היא שותפה פעילה ותורמת ביד רחבה יחד עם כל הגורמים להצלחת המירוץ. 

כינוס החל מהשעה 6:00, בבית הספר התיכון רוטברג ברחוב הזית ברמת השרון. קהל המשתתפים מוזמן בשעה 8:00 לאיצטדיון לטקס זיכרון לזכרו של אייל שמואלי ז"ל, ליד האנדרטה לזכרו.

 

 

סגור