הוחלט: תתקיים ריצת ה - 10 ק"מ בטבריה  

| שתף |

המירוץ המסורתי ל-10 ק"מ יתקיים יום לפני המרתון בטבריה. הוועדה המארגנת של מרתון טבריה החליטה על קיום המירוץ התחרותי והעממי ל-10 ק"מ, שייקרא מירוץ הצדעה לצה"ל, ביום רביעי 5.1.2011, לאחר אי הוודאות שהייתה לגביו.

תאריך: 23/10/10, מאת: אורן בוקשטיין

בעקבות הגידול בכמות משתתפי המרתון בטבריה בשנים האחרונות, המירוץ התחרותי והעממי ל-10 ק"מ שהוזנק דקות לפני הזינוק המרכזי של ריצת המרתון, יצר הפרעות בכל המערך הלוגיסטי והמקצועי עבור רצי המרתון. אחרי סיום מרתון טבריה בתחילת שנת 2010, הוחלט ע"י הוועדה המארגנת כי החל מהמרתון הבא הריצה ל-10 ק"מ לא תתנהל במקביל, וזאת לאחר מחשבה עמוקה על כל ההיבטים המשתמעים מכך.

עד סוף השבוע לא היה ברור כלל אם המירוץ ל-10 ק"מ יתקיים בכלל, אבל הוועדה המארגנת של המרתון שהתכנסה לישיבה מיוחדת במשרדי עיריית טבריה, בה נטלו חלק גם נציגי הצבא, הוחלט כי על מסורת לא מוותרים בקלות. המירוץ התחרותי והעממי ל-10 ק"מ שהוכרז כמירוץ הצדעה לצה"ל, יתקיים יום לפני המרתון (יום רביעי, 5.1.2011) ויוזנק בשעות הצהריים המאוחרות. פרטים בנוגע לרישום למירוץ ל-10 ק"מ שיהיה פתוח כמובן לאזרחים וחיילים כאחד, ינתנו בקרוב.

ההרשמה לריצת המרתון נמשכת, וקצב הרישום עלה לאחרונה כשהמשתתפים שירשמו עד ה-1 בנובמבר יקבלו מחיר הרשמה מוזל ב-100 ₪ מהמחיר אותו ישלמו המשתתפים שירשמו לאחר מכן. נכון להיום (שישי) נרשמו כבר כ-450 משתתפים, ביניהם כ-40 משתתפים זרים מ-12 מדינות. כזכור, אחת ממטרותיהן של מארגני המרתון היא להגדיל את מספר המשתתפים ואת כמות המדינות מהן מגיעים משתתפים. בשנה שעברה השתתפו במרתון כ-1,400 מ-27 מדינות. כמות הנרשמים, נכון להיום, גדולה מהכמות בתקופה המקבילה אשתקד, כמו גם מספר המדינות מהן נרשמו משתתפים עד כה.
הרישום למרתון מתבצע דרך אתר המרתון: www.tiberias-marathon.co.il

 זוהר זמירו סיים רביעי. המטרה הבאה - מרתון טבריה

אלוף ישראל בריצת 5,000 מ', מוגס טסמה ניצח אתמול במירוץ ר"ג כשהקדים את ממו אסרט, אלוף ישראל ב-15 ק"מ ואת מאמנו זוהר זמירו. בסיום אמר זוהר זמירו כי: "זה היה אימון טוב למרתון טבריה". זמירו, אלוף ישראל בריצת מרתון לשנת 2010, סיפר כי המטרה הגדולה שלו היא ניצחון חוזר במרתון טבריה הקרוב.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

סגור