אוסיין בולט חוזר לאימונים ב - 100% בריאות

| שתף |

לאחר פציעת גב ובגיד האכילס, האיש המהיר בעולם מספר על החזרה לאימונים, על ספרו החדש ועל קו האופנה שפומה ייצרה בהשראתו.

תאריך: 27/10/10, מאת: מערכת עולם הריצה

מחזיק שיא העולם בריצת 100 מ' ובריצת ה - 200 מטרים אוסיין בולט חידש את אימוניו לאחר שעונת המסלול שלו נקטעה עקב פציעה.
בולט מרגיש לגמרי בריא ומצפה להגן על תואר אלוף העולם באליפות העולם באתלטיקה קלה שתיערך בקיץ הקרוב בדייגו - דרום קוריאה.

"האימונים התחילו והחדשות הטובות הם שאני 100% בריא ואני לגמרי אחרי פציעת הגב ובעיות האכילס מהקיץ האחרון. אני ממש נהנה להתאמן עכשיו. בפעם הראשונה בקריירה שלי אני מצפה לחזור לאימונים לפני שתקופת הפגרה הסתיימה. אני מצפה להגן על תואר אלוף העולם בריצת ה - 100 מ' ו - 200 מ' באליפות העולם באתלטיקה קלה שתיערך בקוריאה וכמה שאני יודע, הגנה על התואר תצריך עבודה קשה".

המאמן גלן מילס ער לעובדה הזאת ואומר בחיוך לאחר דבריו של בולט: "הוא דוחף את עצמו כבר התחלה, אבל עד עכשו הכל כמתוכן - so far so good".

"בסוף העונה הקודמת ביקרתי באוסטרליה ואהבתי את המקום. האנשים שם קיבלו אותי בקבלת פנים חמה בכל מקום שהגעתי והיו לי זמנים נהדרים בביקור במספר אטרקציות ואירועים שקרו באותו זמן.
בביקורי באוסטרליה צפיתי ואף לקחתי חלק במפגש הספורט האוסטרלי - Rules football match שהיה ניסיון חדש עבורי. המשחק משלב בין כדורגל לרוגבי - האוסטרלים בהחלט יודעים 'איך לתת את הבעיטה'. אוסטרליה היא אחת המדינות המעודפות עליי. נהנתי מאוד שם ואשמח לחזור לשם בעתיד. בהמשך להוצאת הספר הראשון שלי בספטמבר האחרון חגגנו את הפירסום הג'מייקני במפגש שנערך ב - 21 לאוקטובר החודש. במהלך המפגש גם חתמתי עליו לכל דורש. המפגש גם נתן לי הזדמנות לומר תודה למשפחתי ולחבריי שתמכו בי בתקופות מאוד מוקדמות בחיי, ועדיין עושים זאת".

 חברת פומה נותנת החסות הרשמית של בולט יצאה בקו הנעלה בהשראת האצן (הקו: lightweight boot v1.10 SL)  הקו שמשוייך לרץ הג'מייקני וכולל גם קו הנעלה וביגוד למשחק הכדורגל.
בולט סיפר כאמור בסיפרו שלאחר שיסיים את עם קריירת הריצה יתחיל לשחק כדורגל.

לטענת חברת פומה קו המוצרים החדש עוצב בהשראתו של בולט וארץ הולדתו - ג'מייקה. קו המוצרים הינו בצבעי הדגל הג'מיקני ונושא את האימרה הג'מיקנית - 'Out of Many, One People' - המסמלת את אחדותה וייחודה של האומה הג'מיקנית.

בולט בסיום הראיון אמר: "אני מקווה שבעזרת הנעלים שיוצרו למעני אוכל לכבוש עוד הרבה מטרות בהמשך הדרך".

 

 

הידיעה באדיבות איגוד האתלטיקה העולמי.

 

סגור