האלוף האולימפי ושיאן העולם ב-110מ' משוכות חוזר להתאמן

| שתף |
  • SPORTWEB
  • חדשות
  • האלוף האולימפי ושיאן העולם ב-110מ' משוכות חוזר להתאמן

'דיירון רובלס', האלוף האולימפי ושיאן העולם ב - 110 מ' משוכות מתאושש מפציעה שקיצרה לו את העונה שעברה. רובלס חוזר בימים אלו להתאמן לקראת העונה הבאה. בשיחה עם סוכנות רוייטרס מספר רובלס על חזרתו לאימונים.

תאריך: 02/11/10, מאת: מערכת עולם הריצה

שיאן העולם ב - 110 מ' משוכות - 'דיירון רובלס', חזר לאימונים שגרתיים לפני כשלושה שבועות. רובלס סיים את מסע התחרויות שלו באירופה ביולי האחרון טרם סיום התחרויות בהם עמד להשתתף. הסיבה לכך הייתה פציעה ברגלו שהפריעה לו להתחרות.


"הבעיות שהיו לי בקיץ מאחוריי, כרגע אני מתאמן קשה ומסתכל קדימה אל העונה הבאה בתקווה שתהיה ארוכה ואיכותית יותר מהעונה האחרונה", סיפר האתלט בן ה-23 בראיון לסוכנות הידיעות 'רוייטרס'.
"אני מתאמן כרגע ב - 100% ואין לי שום בעיה פיסית", סיפר רובלס ששהה לאחרונה בתקופת ההתאוששות בהוואנה - בירת קובה.
 
האימונים של רובלס כוללים בימים אלו תרגילי גמישות רבים וכן אימוני מהירות במדרון למרחקים של 100-120 מ' במדרון. "האימונים הפיזיים בתקופה זו של השנה הם קשים מאוד" סיפר האלוף האולימפי.

רובלס הוא אחת התקוות הגדולות של קובה באליפות העולם באתלטיקה קלה שתיערך בקיץ 2011 בדאגו שבדרום קוריאה. אליפות העולם תיערך בין התאריכים 27 לאוגוסט ל - 4 לספטמבר 2011.

לרובלס האלוף האולימפי המכהן ב - 110 מ' משוכות, צפויה עונה ארוכה במיוחד אם מחשיבים את אליפות - 'Pan American Games' שתיערך באוקטובר הבא בגואדלחרה שבמקסיקו.

רובלס מצפה להתחיל להתחרות בקובה כבר בתחילת 2011 ומתכנן להתחרות במשך כל שנת 2011.
מאמנו של רובלס סנטיאגו אנטונז אמר שעל רובלס להשתתף בחמש עד שש תחרויות INDOOR, אלא אם יהיו פציעות שימנעו זאת ממנו בהמשך הדרך.

רובלס עזב את סבב התחרויות באירופה ביולי האחרון לאחר שרץ את הישג השנה בעולם בעונה שעברה עד לאותו זמן, בתוצאה של 13.01 שנ'. את ההישג קבע בלוזאן שבשוויץ, קצת לפני העימות הגדול שתוכנן לו עם רץ המשוכות האמריקאי דיוויד אוליבר בפריז.  אוליבר שיפר לאחר מכן את הישג השנה וקבע 12.89 שנ'.

מאמנו של רובלס אמר בעונה שעברה ש"רגליו של רץ המשוכות פשוט עייפות". אוליבר לעומת זאת המשיך את סבב התחרויות וקבע לאחר מכן את הישג השנה בעולם.

"התוצאות של אוליבר לא הפתיעו אותי. הייתה לו עונה טובה מאוד והוא קיווה לשבור את שיא העולם", אמר רובלס שעדיין מחזיק בשיא העולם בזמן של 12.87 שנ' משנת 2008.

בהתייחסו לאוליבר אמר רובלס - "אוליבר הוא מתחרה מעולה, רק שהפציעות מנעו ממני להתחרות נגדו בשנה שעברה".

"מעבר לעונה הבאה יש את אולימפיאדת לונדון 2012 וכל כך הרבה הכנות ותחרויות עד אז, לכן ניקח הכל בחשבון", אמר בראיון אנטונז. "זוהי השנה השלישית במחזור האולימפי ויש עוד הרבה עבודה חשובה ואינטנסיבית", הוסיף אנטונז.

הידיעה באדיבות - Letsrun.com

תמונות: Picapp

 

 

 

סגור