עדכונים מטריאתלון אילת

| שתף |

אתמול בשעות הערב (חמישי) נערכה מסיבת עיתונאים ערב זינוק קבוצות הגיל באליפות ישראל בטריאתלון באילת. במסיבת העיתונאים היה נוכח חבר מערכת עולם הריצה, יחיאל מילר, שסיקר את האירוע.

תאריך: 12/11/10, מאת: מערכת עולם הריצה

במסיבת העיתונאים נכחו אורחים מחו"ל ביניהם: ג'ון לאנט, שהגיע מאנגליה, אחראי על תחרות הטריאתלון שתתקיים במשחקים האולימפיים בלונדון 2012. לאנט הגיע על מנת לבדוק ולבקר את פעילות איגוד הטריאתלון הישראלי. הוא בעצמו כבר עשרים וחמש שנים מתחרה בטריאתלון וכבר השלים 9 תחרויות איירונמן.

פיליפ שדלר, נשיא הטריאתלון האירופי הגיע יחד עם יסמין פלטר, בקרית טכנית ראשית של איגוד הטריאתלון האירופי. שניהם הגיעו על מנת לצפות בתחרות באילת, לקראת קיום גמר הסבב האירופי באילת בשנה הבאה. התחרות באילת שתהווה את אליפות אירופה תהיה גם התחרות האחרונה עבור הטריאתלטים שירצו לצבור נקודות בסבב.

משתתפים

אירינה אביסור,
טריאתלטית (עילית) הגיעה מרוסיה. השתתפה בשתי אולימפיאדות אולם בשנה החולפת לא היתה במיטבה. בשיחה עם פני בייסרון, מסרה בייסרון כי:"לדעתי אירינה חזרה לעצמה והיא עשויה להתברג במקומות הראשונים". בייסרון התיידדה עם אביסור באחת התחרויות בסבב העולמי.

יוליאן מלישוב,בן 25, אף הוא הגיע מרוסיה, נחשב לטריאתלט חזק. יחד איתו יתמודד גם גרגורי רן מצרפת, מי שניצח באליפות בשנה שעברה.

בין הישראלים, התחרות המעניינת תהיה דווקא של רון דרמון ופני בייסרון, שזוהי הפעם השנייה עבור שניהם שהם מתחרים במקצה העילית. דרמון התחרה בפעם הראשונה בבוגרים באוסטרליה, ובייסרון בתחרות בפורטוגל.

רן ודן אלתרמן אמרו במסיבת העיתונאים:"הישג שייחשב גדול עבורנו יהיה אם נצליח להתברג בעשירייה הראשונה". כמו כן, מעניין יהיה לראות את יונתן מלכא שלאחרונה הראה יכולות גבוהות מאד.

סך הכל יזנקו בסוף השבוע כמעט 2000 מתחרים. 9 ישראלים יתחרו במקצה העילית בגברים: רן ודן אלתרמן,יונתן מלכא,רון דרמון, עמית פיין, שוקי סרויה, נווה כהן, אביעד כהן, אסף כהן . ובין הנשים מלבד פני בייסרון תתחרה גילי צוקרמן-רייכמן.

סגור