סיכום מירוץ תני ה-9

| שתף |

מירוץ תני ה-9 התקיים היום בהר איתן שבהרי ירושלים, לזכרו של תני (נתנאל) גודמן ז"ל. מאות רצים, חברים ובני משפחה הגיעו לחגוג את יום הולדתו של תני, שהיה אמור להיות בן 26 היום. מירוץ משפחתי שמח, מהול בזיכרון וכאב.

תאריך: 12/11/10, מאת: מערכת עולם הריצה

מירוץ תני התקיים היום בבוקר, למרות מזג האוויר החם יחסית לעונה. מירוץ תני הינו מירוץ משפחתי ועממי אותו מארגנת המשפחה לזכרו של תני גודמן ז"ל, שנהרג לפני תשע שנים בתאונה בגלבוע, בהיותו בן 17. המירוץ מתקיים בכל שנה סמוך ליום הולדתו של תני, והשנה חגגו לו 26 שנים.

הגוף המארגן את המירוץ הוא "קרן תני", עמותה שהוקמה על-ידי הוריו של תני, מגי וג'רי גודמן. עמותה זו מקיימת פרוייקטים נוספים בנוסף לפרוייקט מירוץ תני. פרוייקט לימוד לבגרויות - המעניק שיעורים פרטיים בחינם לתלמידים שאינם יכולים להרשות לעצמם שיעוריים פרטיים ועזרה בלימודים. בתמורה לשיעורים הפרטים התלמידים מחוייבים לאחר מכן להתנדב בקהילה. פרוייקט נוסף - ספרייה לתלמידים נזקקים, שאינם יכולים להרשות לעצמם רכישה של ספרי לימוד. שני פרוייקטים אלו מתנהלים לאורך השנה בקביעות ושותפים בו מאות תלמידים.

פרוייקט מירוץ תני, הוא פרוייקט גדול לא פחות, שבעזרת עמותת תני ההשתפות במירוץ הינה חינם. המשתתפים במירוץ קיבלו היום כל אחד חולצה וכובע עם כיתוב המירוץ, וכן סיפקה העמותה מים בכמויות מכובדות וכיבוד כיד המלך בתום המירוץ. מי שמגיע למירוץ מדי שנה, בוודאי כבר הכיר את העוגיות המפורסמות של מגי גודמן, שאופה עבור המירוץ כ-1000 עוגיות בעצמה.

השנה נוכחות המשתתפים במירוץ היתה מרשימה וכללה הרבה אנשים ממסגרות שונות שלא בהכרח מתחום הריצה ואגודות הספורט. רצים רבים מהמכינות הקדם צבאיות, מצה"ל,הצופים ובית הספר התיכון שבו תני למד הגיעו בהמוניהם. כמו כן אגודת אד"י הגיעה למירוץ על מנת להחתים אנשים על כרטיס אד"י, שנועד לתרומת איברים. זאת משום העובדה שתני במותו הציל שישה אנשים בעקבות תרומת איבריו.

אביחי גודמן, אחיו של תני סיכם את המירוץ:"היה מירוץ מוצלח מאד, הגיעו הרבה אנשים חלקם רצים מקצועיים וחלקם חברים ומשפחה, ומחמם את הלב לראות על קו הזינוק את מאות המוזנקים".

אביחי גודמן, הינו אתלט פעיל שרץ עם מועדון ארוחת הבוקר וחבר בקבוצת "ברוקס איי.די". מועדון ארוחת הבוקר וקבוצת ברוקס איי.די הראו נוכחות מרשימה במירוץ תני, ואף גרפו את כל שלושת המקומות הראשונים בגברים ובנשים. אורכו של מסלול המירוץ הוא 8 ק"מ העובר בהר איתן, מסלול זה כולל בתוכו עליות מאתגרות.

מנצחי המירוץ:

גברים:

1.אסרט ממו (ברוקס איי.די) 25:42 דק'.

2. אביחי גודמן (ברוקס איי.די) 26.52 דק'.

3. דב קרמר (מ.ארוחת הבוקר) 28:05 דק'

נשים:

1. מיגל אטיאס (ברוקס איי.די) 31:18 דק'

2. נועה ברקמן (ברוקס איי.די,רצי רמת השרון) 32:45דק'

3. שירה מנגן (ברוקס איי.די) 34:10 דק'.


סגור