גיליון 147 של 'עולם הריצה' יצא לאור

| שתף |

גיליון 147 של מגזין עולם הריצה יצא לאור השבוע. מערכת עולם הריצה מגישה לכם תקציר של תוכן הגיליון ומזמינה את הגולשים ליהנות משני העולמות. מנויי המגזין יווכחו לגלות את התלבושת החדשה שלבש המגזין וכן יהנו מתכנים בלעדיים במהדורה המודפסת.

תאריך: 13/11/10, מאת: מערכת עולם הריצה

גיליון 147 של מגזין עולם הריצה הנו הראשון שיצא לאור במקביל לעבודתו מול פורטל האינטרנט. שיתוף הפעולה הרחב בין המגזין לאתר באה לידי ביטוי הן בעיצוב החדש של המגזין והן בחלוקת העבודה ובכתיבת המאמרים בין השניים.

במרכז השלב האחרון של עונת האתלטיקה עמד ייצוג רב-משתתפים יחסית של ישראל באליפות האירופית, הניצבת בפני מתכונת חדשה, דו-שנתית. דניאל פרנקל, בניתור נהדר לגובה – 1.92 מ', ויוחאי הלוי בקפיצה המשולשת עלו לשלב הגמר והביאו רגעי סיפוק רבים בהופעה מצוינת. הישגי נציגינו האחרים השתרעו על פני טווח רחב, שהותיר בעינו את הוויכוח מהי הרמה שנכון לדרוש לשם הופעה במפעל בסדר גודל כזה.

ישראלים במספר שיא השתתפו הפעם במרתון ברלין, ואחד מהם, השיאן הלאומי בעבר במקצוע זה דב קרמר, הוכיח לאחר 16 שנה חזרה ליכולת מרשימה. רחוק משם, בהוואי, תרמה נינה פקרמן הישג משלה, כאשר באליפות העולם ב'איש הברזל' סיימה ראשונה בדירוג קבוצת הגיל 34-30. לעומת זאת, ריצת הלילה של 'נייקי' בתל אביב היתה קרובה יותר, בדגש על השתתפות המונית ופחות על שיאים.

עם הופעתו של גיליון זה אנו מצויים כבר בחלקה הראשון של עונת מירוצי הכבישים, ואליפות עשרת הק"מ כבר מאחורינו. אנו עומדים בפני חצי המרתון של בית שאן בעמק המעיינות ולאחריו המהדורה ה-34 של מרתון טבריה, ששבר בינתיים את שיא ההרשמה ואולי יביא שיא במספר המשתתפים.

נושאים אחרים בגיליון זה עוסקים בעקרון גיוון האימון, בריצה ברגליים יחפות ובכתבת המשך לזיכרונות רחוקים מימי האליפות הראשונה של ארץ-ישראל באתלטיקה.
נוסף על כל אלו המגזין מכיל, כרגיל, מדורים קבועים כגון תחזית תחרויות, סקירה מן הארץ ומן העולם, מדור ריצטיול, עשרת הטובים, לקט מהרשת. מדור נוסף שעלה ויהיה באופן קבוע סוקר את המרתונים החשובים בעולם בחודשיים הקרובים. נוסף על כך המגזין מעוניין לפתוח מדור חדש של שאלות הקוראים, בו יוכלו המנויים וגולשי האתר להעלות שאלות בכל נושא הקשור לריצה, טריאתלון, אימונים (ריצה, חדרי כושר וכיו"ב), פציעות, תזונה ועוד. המגזין יבחר את השאלות הטובות ביותר ויענה עליהם במגזין. בנוסף, תשובות ינתנו באתר לכל השאלות ע"י מיטב המומחים.

אחרי 13 שנים שבהן שימש קובי בכמן כעורך ראשי וכמנהלו של המגזין, הוא פורש מתפקידו, אך ימשיך לתרום לקידום העיתון כחבר מערכת. מחליפו בתפקיד הוא אורן בוקשטיין, ואנו מאחלים לו הצלחה מקרב לב.

אנו נשמח שאתם, הגולשים ומנויי המגזין תעלו בפנינו נושאים שמעניין אתכם לקרוא עליהם ואנו נשתדל למלא את מבוקשכם בגיליונות הבאים.

 

סגור