מאור טיורי בליגת המכללות

| שתף |

אלופת ישראל בריצת 5000 מ' ו-10,000 מ' וריצת שדה (מ.קצר), התחרתה שלשום באליפות ליגת 'NCAA West Regionals' בריצות-שדה שנערכה בספרינגפילד שבאורגון. טיורי סיימה במקום ה-70 מ-213 בתחרות שייצגו 31 אוניברסיטאות. נבחרתה של טיורי סיימה במקום השביעי מתוך 31 הנבחרות.

תאריך: 15/11/10, מאת: מערכת עולם הריצה

נבחרת ריצות השדה של אונברסיטת סן-פרנסיקו התחרתה שלשום באליפות ליגת 'NCAA West Regionals' בריצות-שדה שנערכה בספרינגפילד שבאורגון. התחרות נערכה  ביום שבת האחרון בשעות הבוקר.

מאור טיורי בת ה-20 התחרתה בפעם השלישית במסגרת תחרויות ריצות השדה של האוניברסיטאות של ארצות הברית. טיורי, מהפועל אתלטי אורן השרון, אלופת ישראל בריצת 5000 מ' ו-10,000 מ' ובמרוצי שדה החלה לאחרונה ללמוד באוניברסיטת סן-פרנסיסקו בתנאי מלגה מלאים.

נבחרת הנשים של אונברסיטת סן-פרנסיקו בה טיורי חברה, סיימה את התחרות במקום השביעי מתוך 31 נבחרות. בסיכום התחרות נבחרת אוניברסיטת וושינגטון ניצחה עם 73 נקודות. לעומת זאת קבוצת אוניברסיטת סאן-פרנסיסקו סיימה בתחרות עם 200 נקודות מצטברות שזהו סיכום הנקודות של שבעת הרצות הבכירות של נבחרת הבנות באוניברסיטה. מדובר במיקום הקבוצתי הטוב ביותר בהיסטורית ההשתתפות של האוניברסיטה בתחרות זו כחלק מליגת 'NCAA West Regionals'.

מאור טיורי סיימה במקום ה-70 בתחרות בזמן של 21:30 דק' והייתה שישית בנבחרתה ובכך נתנה את הניקוד החשוב לדירוג הקבוצתי (68 נקודות). טיורי שזו השנה הראשונה שלה בארה"ב, מתאקלמת בימים אלו ללמודים מלאים ואימונים אינטנסיביים באוניברסיטה. שטח התחרות היה מגוון וכלל עליות לא פשוטות. קצב הריצה שלה במהלך התחרות היה 5:46 דק' למייל (בערך 3:45 דק' לק"מ).

בשיחה שנערכה עם מאמן הנבחרת להמן ווינטרס לאחר התחרות: "אני מאוד מרוצה מהתקדמותה של נבחרת הבנות במהלך העונה. התחרות אמש הייתה חזקה מאוד והיו מספר תוצאות אישיות טובות מאוד. אני חושב שאנחנו צריכים להיכנס לתוך דירוג חמשת הקבוצות החזקות ב-NCAA (דירוג האוניברסיטאות). חמש מתוך שבע הנשים שלנו שיפרו היום את שיאיהן האישיים מה שמשאיר ציפייה להמשך".

אתר עולם הריצה ימשיך לעקוב אחרי מאור טורי בליגת האוניברסיטאות בארה"ב.

תמונות: עופר ביידה

סגור