התאומים אלתרמן ממשיכים לשלוט בטריאתלון הישראלי

| שתף |

רן ודן אלתרמן קוטפים את תואר אלופי ישראל בטריאתלון בפעם העשירית ברציפות ומסכמים עשור של ניצחונות. בתחרות הבינלאומית שהקיימה באילת הגיעו התאומים במקומות ה-7 וה-8 ומשיגים ניקוד אולימפי.

תאריך: 16/11/10, מאת: מערכת עולם הריצה

טריאתלון אילת 2010 - זוהי השנה העשירית ברציפות שרן ודן אלתרמן זוכים בתואר אלופי ישראל בטריאתלון. לאחר עונה רוויית תחרויות מסביב לעולם קינחו התאומים באליפות ישראל ותחרות גביע סבב אירופאי שהתקיימה בשבת האחרונה באילת. סיום מוצלח מאוד של עונה מאתגרת מעניק לשניים עשור של נצחונות ומעמיד אותם שוב כבלתי מנוצחים.

את גביע הסבב האירופאי ניצח הצרפתי גרגורי רו (שזכה גם בשנה שעברה), דן אלתרמן סיים במקום השביעי ורן אלתרמן במקום השמיני. מיקומים אלו מזכים אותם בניקוד חשוב לקראת אולימפיאדת לונדון 2012 והינם הישג מצויין. צופים רבים הגיעו לעודד ונפרסו לאורך המסלול. יפה לראות את אהדת הקהל ואת התפתחות הענף בשנים האחרונות.

את חלומם הגדול הגשימו רן ודן בשנת 2001 וזכו בתארים אלופי ישראל בטריאתלון. מאז ועד היום, במשך 10 שנים רצופות, הגיעו רן ודן ראשונים מבין הישראלים בכל התחרויות בהם השתתפו בישראל, בכל המסגרות ובכל המרחקים. רן מחזיק בחמישה תארים של אלוף ישראל בטריאתלון ודן בארבע.
במקביל החלו רן ודן להתחרות בזירה הבינלאומית. רן ודן היו הטריאתלטים הראשונים שהצליחו להתברג לתחרויות הגמר של אליפויות העולם ואליפויות אירופה, ומאז השתתפו בכל תחרויות הגמר. בנוסף הפכו רן ודן לחברים של קבע במועדון היוקרתי ביותר של הטריאתלון העולמי – מועדון סבב גביע העולם. בסבב גביע העולם ניתן לצבור את הניקוד המדרג את רשימת המתחרים שמתחרה באולימפיאדה.

מבחינה אישית מהווים רן ודן אלתרמן אטרקציה בכל מקום אליו הם מגיעים בעולם הטריאתלון. עובדת היותם תאומים מושכת את העין, וביחד עם אופיים וכישוריהם החברתיים הם זכו לפגוש ולטוות רשת ענפה של קשרים וחברויות בצמרת הספורטאים והעסקנים בעולם הטריאתלון.

רן ודן יוצאים למסע לעבר הגשמת חלומם המקצועי – השתתפות במשחקים האולימפיים וייצוג מדינת ישראל באולימפיאדת לונדון 2012. הם יוצאים למסע זה בשיא הכושר, מגובים ב – 16 שנים של עבודה קשה והישגים, צוות מקצועי מעולה ותכנית מקצועית שנראית מבטיחה. הישגיהם בשנתיים האחרונות מוכיחים כי סיכוייהם "לעשות את זה" גבוהים.

A1termans
קבוצת אלתרמנס הוקמה בשנת 2009 ע"י רן ודן אלתרמן אלופי ישראל בטריאתלון משנת 2001 ועד היום וחברי הסגל האולימפי הבכיר. לאחר שצברו ניסיון רב של אימונים ותחרויות ברמה הגבוהה ביותר בארץ ובעולם ייסדו האחים את הקבוצה.
 


תמונות: קבוצת אלתרמנס

סגור