משימה בוצעה!

| שתף |

"משימה בוצעה", כתב המאמן ואיש הברזל אייל מויאל, בעמוד הפייסבוק שלו, לאחר שסיים מסע ארוך של 43 שעות וחצה את המדינה לאורכה.

תאריך: 19/11/10, מאת: מערכת עולם הריצה

מי שעקב ביומיים האחרונים אחרי עמוד הפייסבוק של אייל מויאל, בוודאי הבחין בנחישות שהפגין לאורך כל הדרך. היו שהטילו ספק בהצלחתו של האתגר אותו מויאל הגה, תכנן וביצע בעצמו, האתגר הגדול של חציית המדינה בריצה, שחייה ואופניים לאורכה.

מאמן הטריאתלון אייל מויאל קבע שיא חדש בהשלמת מסע הטריאתלון הארוך בתולדות ישראל. חבילת אולטרא-טריאתלון שאייל מוייאל 'תפר' לעצמו כללה - 65 ק"מ ריצה, 10 ק"מ שחייה ו-406 קילומטרים של רכיבה על אופניים.

מויאל החל את מסעו במטולה בריצה עד טבריה, שם שחה לצד השני של הכנרת ואז סיים את המסע ברכיבה עד אילת. ביום הזינוק מויאל נראה נינוח ונרגש לקראת האתגר ולכל אורכו היה ברור שהוא לא מתכוון לוותר. גם ביציאה לקטע הרכיבה, שם הוא היה נראה תשוש במיוחד, הוא לרגע לא חשב לעצור.

מאות חברים, בני משפחה, חובבי טריאתלון ומתאמנים של מויאל עקבו אחריו בעמוד הפייסבוק לכל אורך האתגר. את הלילה האחרון בילה מויאל באילת ורק לאחר מסיבה שארגן עם חברים קרובים ומשפחה לציון סוף המסע, התפנה סוף-סוף לנוח.

בהמשך השבוע תגיש מערכת עולם הריצה, את הסיפור המלא מהמסע.

תמונת השער: Go Long.co.il

סגור