האתלטים בחסות MIZUNO

| שתף |

יבגני אלחובסקי הקופץ במוט, וטאקאלה אינדילאו אלוף ישראל לנוער בריצות בינוניות קיבלו חסות של חברת מיזונו. מנהל מותג של חברת MIZUNO בישראל הוא צחי כהן - אלוף ישראל לשעבר ב-5000 מ'. כהן היה אתלט פעיל שנים רבות ומודע לחשיבות אימוץ האתלטים הישראלים המובילים.

תאריך: 19/11/10, מאת: מערכת עולם הריצה

יבגני אלחובסקי (בתמונת השער), אלוף ישראל בקפיצה במוט ומי שלאחרונה החל לעבוד עם המאמן פיליפ פיינגולד, קיבל חסות של חברת מיזונו. העבודה המשותפת בין פיינגולד לאלחובסקי נועדה להוביל את אלחובסקי למשחקים האולימפיים בלונדון 2012. אלחובסקי, מי שלמד בארה"ב בתנאי מלגה מלאה, והיה סגן אלוף המכללות בקפיצה במוט שם לו למטרה לקבוע קריטריון לאולימפיאדה. פיינגולד טוען, כי המטרה היא שאלחובסקי ירש את מקומו של אלכס אברבוך וימשיך את דרכו רבת ההישגים. "אלחובסקי כרגע מתאמן 10 אימונים בשבוע, שעתיים וחצי כל אימון. הוא מקדיש את כל זמנו לאימונים". אמר מאמנו פיליפ פיינגולד.

אתלט נוסף שהגיע לחנות מיזונו על מנת להצטייד הוא טאקאלה אינדילאו אלוף ישראל לנוער בריצות בינוניות ומקום 45 בעולם במירוצי שדה לנוער, 3 מהאירופאים. מטרתו של אינדילאו היא להגיע לאליפות אירופה לגילאי 22.

שיאיו האישיים של טאקאלה אינדילאו: 3:50.40 דק' ב-1500 מטר, ו-5000 מ' עם 14:19.97 דק'. באליפות ישראל 2010 בריצת 1500 מ' הגיע אינדילאו שני אחרי יוסף גיזצ'ו שמשמש כמאמנו האישי.
בריצת 5000 מ' סיים אינדילאו בזמן של 14:19.97 דק', במקום השני אחרי מוגס טסמה ושיפר בכך את שיאיו האישיים השנה במרחקים אלו. 

החסות שניתנה על-ידי חברת MIZUNO, היא בהמשך למגמה ההולכת ומתפתחת בתחום זה, שבו אי אפשר להפריד בין האתלטים הבולטים בארץ לבין חברות הספורט. המטרה היא לתמוך באתלטים על-ידי הענקת ציוד מלא לאימונים ותחרויות ובכך האתלטים חושפים את מוצרי החברה. 

חברת אטלנטיס פרו קיבלה את הזיכיון הבלעדי בישראל להפצת מוצרי MIZUNO. החברה הוקמה ב־1906 ביפן, תוך התמקדות בפיתוח פטנטים וטכנולוגיה מתקדמת בענפי ספורט מגוונים. הפטנט הטכנולוגי המפורסם שבהם הוא טכנולוגיית ה־WAVE. המותג המשווק כמעט בכל מדינה בעולם המערבי, נותן חסות לספורטאים ולאלופי עולם בתחומים שונים וכן, למשחקי ספורט בינלאומיים ולאולימפיאדות.החל משנת 1992 החברה הטמיעה את פעילותה הארגונית לשימור איכות הסביבה.צפי היקף המכירות העולמי של "מיזונו" לשנת 2010 יסתכם ביותר מ-2 מיליארד דולר.

מנהל ויבואן הבלעדי של מותג MIZUNO בישראל ומי שעומד מאחורי הצלחת החברה בישראל הוא צחי כהן - אלוף ישראל לשעבר ב-5000 מטרים. צחי כהן היה אתלט פעיל בין רצי העילית שנים רבות ומודע לחשיבות אימוץ האתלטים הישראלים המובילים. צחי כהן הינו שותף עם רוני ורטהיימר בעלי חברת ספורט ורטהיימר וביחד עומדים מאחורי מתן חסות למפעלי ריצה וספורט רבים ברחבי הארץ ביניהם אימוץ מועדון הרצים המוביל בישראל - 'איילות'.

אתר MIZUNO העולמי - WWW.MIZUNO.COM.

אתר MIZUNO האירופאי - WWW.MIZUNO.CO.IL

MIZUNO ישראל בפייסבוק - לחץ כאן 

 

סגור