לאנס ארמסטרונג חוזר לטריאתלון

| שתף |

לאנס ארמסטרונג הודיע על השתתפותו בטריאתלון בניו-זילנד בסוף ינואר.

תאריך: 23/11/10, מאת: מערכת עולם הריצה

לאנס ארמסטרונג הרוכב האגדי, מי שניצח שבע פעמים את הטור-דפראנס הודיע על השתתפות בטריאתלון ספרינט בסוף ינואר בניו-זילנד. את ההודעה פירסם ארמסטרונג בעמוד הטוויטר שלו, אולם ההודעות היו מרומזות ולא ברורות, כמו פירסום הקורדינטות של מיקום הטריאתלון בו יתחרה.

הקורדינטות התאימו לטריאתלון שמתקיים באגם טיקיטאפו שליד רוטורואה וכן הרמזים הצביעו על התאריך שבו מתקיים טריאתלון זה, ב-30 בינואר. הטריאתלון יתקיים בתאריך זה במהדורה ה-25 שלו ויכלול 750 מ' שחייה באגם, 16 ק"מ רכיבה על כביש ו-5.5 ק"מ ריצת שטח ביער.

מארגני המירוץ אישרו את השתתפותו של ארמסטרונג בהתרגשות רבה לאחר שיועץ התקשורת של הרוכב האגדי אישר במייל את השתתפותו. "מעולם לא חלמנו על על דבר שכזה, זה מטורף", מסרו מהנהלת המירוץ."עבור כל המתחרים מניו-זילנד זה יהיה כבוד גדול להתחרות נגד לאנס. אנחנו בדרך-כלל מושכים משתתפים ממועדונים שונים אז זה יהיה נחמד מאד שהם יוכלו להגיד שהם התחרו נגדו".

ההרשמה נפתחה לפני מספר שבועות וארמסטרונג היה האדם השלישי שנרשם. מאז יש עלייה במספר הנרשמים. 

ארמסטרונג למעשה החל את הקריירה שלו בתור טריאתלט וגם ניצח בתחרות בארה"ב למרחק ספרינט בשנת 1989 כאשר היה בן 18. היועץ התקשורתי של ארמסטרונג מסר כי הוא יגיע לטריאתלון לאחר תחרות ה"Tour Down Under" שתיערך בינואר באוסטרליה. תחרות אופניים זו תהיה התחרות האחרונה שבו יתחרה ארמסטרונג באופן מקצועי מחוץ לארה"ב.

 

 

 

סגור