תערוכת 'BIKES2010' ו - 'RUNNING2010' סיקור היום הראשון

| שתף |

אתמול (חמישי) בשעות אחרי הצהרים נפתחה התערוכה הלאומית לרוכבים ולרצים בגני התערוכה בתל-אביב. אלפים רבים גדשו את דוכני התצוגה המרשימים שכללו עשרות חברות מובילות בתחום האופניים, ביגוד ריצה, רכיבה וטכנולוגיות מתקדמות בשרות הספורט.

תאריך: 26/11/10, מאת: מערכת עולם הריצה

זו השנה השנייה ברציפות שתערוכת האופניים הלאומית יוצאת לדרך בגני התערוכה. השנה, בשונה משנה שעברה נפתחה עוד תערוכה מקבילה - RUNNING 2010, תערוכת הרצים הלאומית הראשונה בישראל. זה לצד זה עשרות מותגי הנעלה והלבשה מקצועיים עם חדשנות ושילוב אופנה וספורטיביות.

אתמול בשעות אחרי הצהרים נפתחה התערוכה הלאומית בגני התערוכה בתל-אביב. אלפים רבים גדשו את דוכני התצוגה המרשימים שכללו עשרות חברות מובילות בתחום האופניים, ביגוד ייעודי לריצה, רכיבה וטכנולוגיות מתקדמות בשרות הספורט. 

בתערוכה נחשפו לראשונה כל דגמי ומוצרי הרכיבה והריצה לשנת 2011 - חלקם בחשיפה ראשונית ובלעדית, כמו למשל האופניים היקרים ביותר שיובאו אי פעם לישראל ומחירם קרוב למאה אלף שקלים. התערוכה תתקיים כל סוף השבוע בגני התערוכה על שטח כולל של 2000 מ"ר.

החברות שבלטו אמש בתחום ההנעלה הינם חברת BROOKS, חברת MIZUNO, חברת SAUCONY. וכן היה ניתן לפגוש חברות כמו 'תמיר מדרסים', GARMIN', 'RUDY PRUJECT', קרן הקיימת לישראל, החברה להגנת הטבע, POLAR, חברות תיירות רבות ועוד.

מערכת עולם הריצה נכחה בתערוכה ופגשה אלפי רצים ורוכבים. בתערוכה ניתן  לרכוש מנוי למגזין עולם הריצה במחיר מיוחד לכבוד התערוכה, וכן כל מנוי חדש מקבל במקום כובע מיוחד לריצה.

שעות פתיחת התערוכה:

שישי- 09:30-14:30
שבת- 10:00-21:00

עלות כרטיס: 40 ₪ - כל כרטיס מזכה את רוכשו בחוברת קופונים והנחות אטרקטיביות בשווי מצטבר של מאות ואלפי שקלים.

סגור