מוטי מזרחי הצטרף למועדון איילות

| שתף |

מועדון איילות צירף לשורותיו את קבוצת הריצה M&M המובלת על ידי הרץ הבכיר והמאמן מוטי מזרחי. שיתוף הפעולה בין שני גופים אלו עתיד להניב הטבות רבות לרצים ועלייה ברמת האימונים של הרצים.

תאריך: 14/12/10, מאת: מערכת עולם הריצה

מועדון איילות, מועדון הריצה והטריאתלון הגדול בארץ בישר על הצטרפותו של הרץ והמאמן מוטי מזרחי למועדון איילות.
מוטי, מרצי העלית של ישראל למרחקים ארוכים, זוכה מירוץ נייקי 2010 ומאמן ראשי של מועדון הריצה האיכותי M&M. השנה הפגין מוטי מזרחי כושר גבוה בכל מירוץ אליו הגיע. החל מעונת הקיץ הוא רשם לזכותו ניצחונות במירוצי הכביש והשטח הקטנים והגדולים בארץ. מוטי מוביל אחריו מועדון ריצה שאותו הוא מאמן בשנה האחרונה. 

מטרת שיתוף הפעולה בין שני הגופים מעיד על רצון לדאוג לרווחת הרצים. מועדון איילות, המועדון הגדול בארץ לרצים וטריאתלטים מעניק לחברים בו הטבות רבות. עם הצטרפותם של הרצים המתאמנים בקבוצת M&M למועדון איילות, יוכלו גם הרצים של מוטי מזרחי להנות מההטבות של חברי איילות.

בהמשך לכך, חברי מועדון איילות יוכלו על-פי הסכם שיתוף הפעולה להיעזר בשרותי האימון של מוטי מזרחי וכן לקבל עיסוי לספורטאים בקליניקה של מזרחי במחיר מיוחד.

קבוצת M&M

תחת שרביטו של מוטי מתאמנים גם אביו, יעקב מזרחי אשר זכה במקום ה-1 בקטגורית 55-59 וכן אלונה אברין שסיימה במקום ה-1 בקטגורית נשים 40-44 בחצי מרתון בית שאן 2010. בקבוצה ישנם רצים מכל הרמות החל מרמת מתחילים ועד רצים ברמה גבוהה המתחרים במירוצים רבים בארץ.

לעמוד הפייסבוק של קבוצת M&M

 

מועדון איילות

ההרשמה למסלול איילות בטריאתלון בעיצומה והשנה בין היתר יקבלו חברי איילות: בדיקה ארגומטרית, ביטוח טריאתלטים מורחב על פי חוק הספורט, חברות באיגוד הטריאתלון המקנה הנחות משמעותיות בתחרויות ועוד כמה מתנות והפתעות יקרות ערך. לפרטים נוספים ניתן לפנות דרך אתר איילות.

לעמוד הפייסבוק של איילות

 

סגור