רוכבים ותורמים למען הכרמל

| שתף |

אגנטק בריאות וספורט תתרום אחוז אחד מכל מכירות שעוני המותג במהלך החודש הקרוב לטובת שיקום היערות על-ידי קק"ל.

תאריך: 14/12/10, מאת: אגנטק

אגנטק בריאות וספורט - יבואנית מותג שעוני הכושר והאופניים POLAR
נרתמת למען שיקום הכרמל ושבילי הריצה והאופניים ביערות

יואב צור, מנכ"ל אגנטק בריאות וספורט: "יערות הכרמל היו ביתם השני של רוכבי האופניים והרצים בישראל ואגנטק, שחרטה על דגלה לעודד ולקדם ענפים אלו, ותומכת בספורטאים העוסקים בענפי הרכיבה והריצה, מבקשת לסייע, ככל יכולתה בניסיונות לשקם ולהשיב את המצב לקדמותו"

אליעד דניאל, אלוף ישראל במרתון אופני הרים: "החיים הם לא Farmville! ייקח הרבה שנים לשקם את האוצר הלאומי של יערות הכרמל. ביום שישי האחרון לא יכולתי להמשיך לשבת מול מסכי הטלוויזיה. לקחתי את האופנים ורכבתי לכיוון יערות הכרמל, אוצר טבע לאומי שהפך בין רגע לשדה קרב. רק מי שלא איתנו, לא יוכל להתגאות בהתגייסות הלאומית שמתרחשת בעקבות האסון"

ענני העשן והפיח מעל הכרמל השרוף טרם התפוגגו, והאנשים אשר הכרמל שימש גם עבורם מעין בית מבכים על ההרס - את הפגיעה הקשה של השרפה חשים גם ספורטאים רבים, שעבורם שימשו יערות הכרמל בכלל ו"שווצריה הקטנה" בפרט, הרבה מעבר למגרש אימונים ותחרויות.

אגנטק- בריאות וספורט, יבואנית מותג שעוני הכושר והאופניים POLAR התומכת ברבים מן הספורטאים הללו כמו גם במגוון אירועים וספורטאים בתחום הכושר, הריצה ורכיבת האופניים, כואבת יחד עם הספורטאים והתושבים? את האובדן הכבד ויוצאת עמם בפעילות משותפת שתנסה תעזור, ולו במעט, לשיקום האזור.

במסגרת הפעילות, תתרום אגנטק אחוז אחד, מכל מכירות מותג POLAR בחודש הקרוב, לטובת קק"ל, לצורך נטיעת עצים ושיקום היערות ושבילי האופניים והריצה.

ענבר רונן אלופת ישראל באופני הרים מספרת: "בעת השריפה הייתי במחנה אימונים בדרום עם חברה מעין הוד, אבל הראש והלב היו ביערות הכרמל, כשאתה שב למקום הזכרונות של הרגעים הרבים שהייתה במקום, רק מזכירים לך את גודל האסון. מעכשיו, כשנחזור לטפס עם האופניים בעלייה לבית אורן, כבר לא יכאב לנו רק ברגליים, אלא גם בלב!".

דרור פקץ, לשעבר אלוף ישראל ברכיבת אופני הרים: "כמו עם ישראל כולו ובפרט כחובב טבע עברתי סופ"ש מאוד קשה. חוסר האונים שפקד אותי ביום חמישי הוציא אותי מאימון חדר הכושר ישר למשימות התנדבות ביערות הכרמל. היער בו למדתי את רזי המקצוע כרוכב אופניי הרים ובו ביליתי שעות רבות בכל השטח מיער עופר ועד לאוניברסיטת חיפה מגיל 14 ועד היום – עלה באש. אני לא יכול שלא לרצות להחזיר ליער ואני קורא לכולם לתרום ולעזור עד כמה שאפשר ולהוכיח את עצמנו כחברה איכותית".

תרומת חברת אגנטק לשיקום יערות הכרמל, תינתן על רכישת כל אחד ממגוון שעוני POLAR, בכל חנויות הספורט והכושר המובחרות.

 

סגור