היילה גברסליאסי אוהב וויסקי

| שתף |

היילה גברסילאסי חתם על חוזה פירסום בסך מאה אלף דולר עם חברת ג'וני ווקר, החברה המפורסמת בעולם המייצרת וויסקי. בכך הפך היילה לאפריקאי הראשון שמפרסם מוצר זה.

תאריך: 20/12/10, מאת: מערכת עולם הריצה

בטקס שנערך ביום חמישי האחרון במלון שרתון באדיס, הכריזו  נציגי חברת ג'וני ווקר והיילה גברסילאסי על השקת מסע הפרסום של החברה בכיכובו של שיאן העולם בריצת מרתון. במסגרת החוזה שנחתם לתקופה של שנה אחת יוצג היילה בסרטון באורך של 90 שנ'. הסרטון יוצג בעיקר באפריקה, אמריקה הלטינית ואירופה. בטקס שנערך הוקרן הסרטון בפני אנשי תקשורת ומוזמנים מקורבים.

בשנה שעברה יצרה חברת ג'וני ווקר מסע פרסום ששמו Walk with Giants” ("ללכת עם ענקים"), ובו מוצגים אנשים מפורסמים מתחומים שונים כאשר הם צועדים תוך הצגת הסיפור האישי שלהם. מטרת הקמפיין היא לגרום ללקוחות לקבל השראה מהאנשים המפורסמים ולהתקדם על ידי כך בחייהם האישיים.

בסרטונים השונים הופיעו אנשי עסקים, אנשי ספורט ושחקנים מהוליווד. היילה הוא האפריקאי הראשון שמצטרף לקמפיין זה. על פי בעלי חברת ג'וני ווקר, "היילה נבחר לפרוייקט Walk with Giants בשל הנחישות שלו לרוץ ולנצח בכל תחרות, בדיוק כמו חברת ג'וני ווקר".

מספר אנשי תקשורת הביעו את התנגדותם לבחירתו של היילה לקמפיין זה, מתוך החשש שהקמפיין ישפיע לרעה על ילדי אתיופיה. עוד הם אמרו שקשירתו של היילה למשקה אלכוהולי והיותו מודל לחיקוי ברחבי אתיופיה, יוביל את מעריציו לנסות מהמוצר אותו הוא מוכר בקמפיין.

בתגובה לכך אמר היילה כי ילדים מתחת לגיל 18 לא מורשים לשתות אלכוהול, גם אם הוא מופיע בקמפיין או לא. היילה, שהודה שהוא לוגם מעט מדי פעם, ניסה לשכנע את הנוכחים כי אין שום רע בעשיית הקמפיין בהשתתפותו וכי הוויסקי של ג'וני ווקר נחשב למתנה יוקרתית בעיני החברה האתיופית. היילה לא שכח להזהיר כי יש לשתות אלכוהול בצורה מבוקרת ואחראית.

"אם אנשים משתכרים, זו לא האחריות שלי, הם צריכים לשתות באחריות", אמר היילה.

מנהל המוצר באפריקה ברוק וורקו אמר:" זוהי פעם נוספת שבה מרים היילה את הדגל האתיופי מאד גבוה. כאתיופי אני מרגיש גאה מאד שהיילה הוא האפריקאי הראשון שמשתתף בקמפיין גלובלי של  ג'וני ווקר. היילה הוא "ענק" ובעל הישגים חסרי תקדים, הוא בין הרצים למרחקים הגדולים בעולם".

"אני שמח להצטרף לענקים האחרים שמובילים את הקמפיין ,זה כבוד גדול. אני נרגש מההזדמנות שניתנה לי לספר את הסיפור שלי בתקווה לתת השראה להרבה אנשים בהמשך הדרך" אמר היילה.

 

 

 

הידיעה באדיבות www.letsrun.com

 

סגור