מו פארה חוזר לשדות

| שתף |

אלוף אירופה על המסלול ישוב למרוצי השדה בחודש הבא, אחרי שהחמיץ את אליפות אירופה באלבופיירה, פורטוגל בתחילת החודש.

תאריך: 26/12/10, מאת: אורן בוקשטיין

מו פארה אלוף אירופה בריצות המסלול ל-5000 ו-10,000 מ' יהיה אחד מ-18 רצים שירכיבו נבחרת בריטית חזקה שתתחרה בריצת השדה באדינבורו ב-8 בינואר. האתלט בן ה-25 שזכה בזהב האירופי במרוצי שדה ב-2006 ורשם בשמו שתי מדליות כסף נוספות, התמוטט לפני שנה בדאבלין על קו הסיום.

למרות שגם אחרי מירוץ אדינבורו בתחילת השנה, נזקק פארה לטיפול רפואי, הוא חזר לעצמו עם הזכיה בדאבל האירופי בברצלונה ועל הדרך שבר גם את שיאו הלאומי של דייויד מורקרופט ב-5000 מ'. יליד סומליה נמצא אמנם במחנה אימון גובה באיטן, קניה כהכנה לשמירה על תוארו ב-3000 מ' באליפות אירופה באולמות בפאריס, במארס 2011, אולם הוא הודה כי בכוונתו לחזור לשדה, שם הוא יחבור לחברו לנבחרת, כריס תומפסון, סגנו מברצלונה ב-10,000 מ'. "אני בהחלט בונה על ההצלחה שהייתה לי ב-2010 על המסלול. אני ממוקד באימוניי בקניה ומצפה בכיליון עיניים לשוב להתחרות ולייצג את בריטניה באדינבורו לצד החברים שעשו עבודה מצוינת עבורינו באליפות אירופה בריצות שדה", ציין פארה.

פארה ותומפסון יובילו נבחרת של תשעה רצים המרכיבים את הנבחרת הבריטית הבוגרת בתחרות ל-8 ק"מ באדינבורו, בעוד הנבחרת המשולבת על רצים עד גיל 23 ועד גיל 20 תכלול את כל הרצים שזיכו את בריטניה בתואר האירופי לנוער בפורטוגל.
 

סגור