TEAM MIZUNO ISRAEL- סיכום המפגש הראשון

| שתף |

אתמול התקיים מפגש בחנות "ספורט ורטהיימר טריאתלון" בהרצליה פיתוח והמשלחת הרשמית למרתון אמסטרדם נפגשה להרצאה מעניינת של רן שילון. עשרות רצים כבר הבטיחו את השתתפותם במשלחת ונותרו מספר מקומות פנויים.

תאריך: 22/06/11, מאת: מערכת עולם הריצה

המשלחת הרשמית של ישראל למרתון אמסטרדם 2011 החלה באימונים לאחד ממרתוני הסתיו היפים בעולם. ההרשמה בעיצומה ועדיין נותרו מספר מקומות פנויים. 

מזג האוויר הולך ונעשה חם אבל הרצים שבוער להם ברגלים להשתתף באחד ממרתוני הסתיו היפים בעולם כבר החלו באימונים. השבוע בדיוק יהיו אלה 16 שבועות לפני מרתון אמסטרדם 2011 שיתקיים ב-16 באוקטובר. זמן מושלם להתחיל באימונים. 

בשנה שעברה TEAM MIZUNO ISRAEL  היתה הצלחה גדולה, והשנה גם לכם יש הזדמנות לקחת חלק בחוויה. במפגש הראשון שהתקיים אתמול (שלישי) הרצה רן שילון המלווה המקצועי של המתאמנים למרתון אמסטרדם 2011 . נושא ההרצאה היה "איך מתכוננים למרתון בחודשי הקיץ". שילון נתן את הדגשים מנסיונו לאימונים בחום וההשפעות השונות שיש לכך בפרט באימונים למרתון. בהרצאות הבאות ידונו נושאים מעניינים לא פחות כמו בנושא תוכניות האימונים ותזונה למתאמנים למרתון.

לאחר ההרצאה של רן עלה לדבר מר קובי בכמן, מחברת "פרוגרס תורס", המארגנת את הנסיעה. בכמן נתן פרטים מלאים על החבילה של TEAM MIZUNO ISRAEL 2011 וענה על שאלות. אחריו עלו לדבר בוגרי 
I AMsterdam 2010 וסיפרו חוויות מהשנה שעברה. מירב פרי, מנהלת החנות תרמה אף היא מחוויותיה בשנה שעברה וגם השנה היא תהיה אחראית על המשלחת באמסטרדם.

במהלך ההכנות למרתון יתקיימו מפגשים נוספים, וכמו במפגש הראשון מטרתם להוות מעטפת מקצועית למתאמנים בכל הרמות, להכיר שותפים לריצה ולהנות ממסגרת חברתית תומכת. נותרו מספר מקומות פנויים במשלחת.
 

הצטרף אלינו לקבוצת מיזונו ישראל, המשתתפת במרתון הססגוני באירופה, באמסטרדם 14 - 17 אוקטובר 2011.

מרתון אמסטרדם 2011 – קבוצת  מיזונו ישראל 

MARATHON AMSTERDAM TEAM MIZUNO
 
מרתון אמסטרדם  2011 ייערך בפעם ה-36 ב- 16 באוקטובר בחסות חברת מיזונו.  אירועי המרתון כוללים את המרחקים השונים: מרתון, חצי מרתון, 8 ק"מ, 1 ק"מ ומירוץ הילדים. מסלול המרתון עובר דרך האתרים ההסטוריים המרשימים של העיר. הזינוק והסיום יהיו באצטדיון האולימפי בן שמונים השנים, הכניסה תהיה חופשית לקהל ולמלווים של הרצים. כמו כן, הרצים יחלפו פעמיים בתוך ה"וולקספארק", שהוא הפארק הגדול והמטופח באמסטרדם. בנוסף המסלול יחצה מספר פעמים את נהר האמסטל. המסלול הינו מסלול מישורי ומהיר.

בנשים מחזיקת שיא המסלול (2002) היא גטי יאמי, 2:22:19 שע'. אמסטרדם הינו יעד מומלץ לישראלים בשל הטיסה היחסית קצרה והאפשרויות הרבות שניתן לשלב את שאר המשפחה בפעילויות הרבות שמציע המרתון.
מרתון אמסטרדם ה-35 הסתיים בדיוק כפי שמארגניו ציפו – עם שיא מסלול חדש, תודות לשיאו האישי החדש של המנצח מאתיופיה, גטו פלקה שקבע 2:05:44 ש'. הרץ בן ה-23 שיפר ב-34 שנ' את שיאו של הקנייתי גילברט יגוןשנקבע בשנה שעברה. אליס טימביליל הקנייתית ניצחה בין הנשים בזמן של 2:25:03 ש'. 
 
קבוצת מיזונו ישראל
 
הרצים שיקחו חלק בקבוצת מיזונו ישראל למרתון אמסטרדם 2011 יהנו ממעטפת מקצועית לקראת הנסיעה, הכוללת מפגשים והרצאות מקצועיים לקראת המרתון. אתר עולם הריצה ילווה את הרצים ויסקר את המסע שלהם למרתון אמסטרדם.
 
למרתון אמסטרדם 2011 אנו מציעים:
 
חבילת טיסות ולינה הכוללת:
* טיסות סדירות בחברת KLM
ת"א – אמסטרדם – ביום ו' 14 אוקטובר, 04:30 - 09:25
אמסטרדם – ת"א – ביום ב' 17 אוקטובר, 21:05 - 01:35
* 3 לילות במלון 4**** Blue Tower על בסיס לינה וארוחת בוקר

*העברות משדה התעופה למלון וחזרה.
ובנוסף: 
חבילת MIZUNO הכוללת: 
- רישום למרתון כולל שקית משתתף
- חולצת אימון וזוג נעלי ריצה
- 8 אימוני ריצה כהכנה למרתון בהדרכתו של רן שילון
- 32 ג'לים של חברת Challenge
- מלווה מקצועי מצוות מיזונו ישראל.

הרצאות מקצועיות 
יתקיימו בחנות המקצועית לריצה וטריאתלון - ספורט וורטהיימר
בהרצליה פיתוח. פרטים ימסרו בהמשך.

המחיר לאדם בחדר זוגי – 910 יורו.
תוספת ליחיד בחדר – 180 יורו.
מחיר למלווה – (ללא חבילת מיזונו) 777 יורו
חבילת V.I.P , תפורסם בהמשך.
 
הזמנת חבילת המרתון
הקש לקבלת טופס רישום לחבילת המרתון, הדפס, מלא חתום ושלח
לפקס 1533-9058814 
 
 

 

סגור