שבוע תחבורה ירוקה בעולם - וגם בישראל

| שתף |

בכנס המתכננים של מע"צ שהתקיים אתמול (שלישי) הוצגו ההנחיות לתכנון שבילי אופניים לאורך כבישים בין עירוניים ותוכנית אב לשבילי אופניים לאורך של למעלה מ 400 ק"מ של כבישים.

תאריך: 21/09/11, מאת: מערכת עולם הריצה

החזון אומרים במע"צ: להפוך את ישראל להולנד, תוך 10-15 שנים. בעמותת 'ישראל בשביל אופניים' שהייתה שותפה לגיבוש ההנחיות לתכנון, מברכים.

יותם אביזוהר, מנכ"ל עמותת ישראל בשביל אופניים: "אנחנו מברכים את מע"צ ואת משרד התחבורה על השלמת העבודה המקצועית בגיבוש ההנחיות. אנחנו בטוחים שהן יאפשרו לייצר כבר בשנה הקרובה תשתית בטוחה יותר לרכיבה בין עירונית שתעודד רבים נוספים להשתמש באופניים".
אלפי רוכבים כבר החלו לחגוג את החדשות המשמחות בתל אביב, והחגיגות תמשכנה בהמשך השבוע, גם בכפר סבא, רעננה, ירושלים, רמת גן וגבעתיים במסגרת 'שבוע תחבורה הירוקה' המתקיים גם בעוד 1200 ערים נוספות ברחבי העולם".

אליק מינץ, תל אביב רולר הזמין את הקהל הרחב להצטייד בכלי תחבורה ירוק ולהצטרף לרכיבה של שעה קלה בשיירה ירוקה ברחובות תל אביב למסלול של כ- 25 ק"מ. קוד הלבוש ירוק. 

ההשתתפות באירועים הירוקים הינה חופשית. לפרטים נוספים על האירועים המתקיימים בירושלים, כפר סבא, רעננה, רמת גן ובגבעתיים ולמידע נוסף:
יותם אביזוהר – מנכ"ל ישראל בשביל אופניים 4-4792153 Israel@bike.org.il
 

עמותת ישראל בשביל אופניים פועלת לקידום ענף ותרבות האופניים בישראל, ולהגברת בטיחות הרוכבים ומהווה חממה גם לפעילות מחליקי הרולר בישראל
כתובתנו נחלת בנימין 85 ת"א 66102 פקס 03-6429815 125/6# 03-5608788
 

סגור