SPORT'S EVENTS אירועי הספורט בארץ ובעולם

| שתף |

סוף שבוע ארוך צפוי לחובבי הפעילות הגופנית, החל ביומיים של רכיבה בחג השבועות ועד שלל מרוצי אופניים, ניווטים מאתגרים, טריאתלון ילדים ושני מפגשי ליגת היהלום שמבטיחים קרבות מעניינים ביותר.

תאריך: 07/06/11, מאת: מערכת עולם הריצה

אתלטיקה

ליגת היהלום אוסלו וניו-יורק
המפגש החמישי של ליגת היהלום יתקיים ב- 9.6 באוסלו שבנורבגיה. מוקד תשומת הלב יהיה ריצת 800 מ' נשים. ב-11.6 , יום שבת יתקיים המפגש השישי של הליגה בניו-יורק ושם רבים יגיעו לצפות במיוחד בקפיצה משולשת ובשלושת הקופצים הבכירים בעולם, וכן ב-100 מ' גברים וקפיצה לגובה נשים.

טריאתלון

טריאתלון הוד השרון ה-3 לילדים
יתקיים ביום שבת, ה-11 ביוני סבפורטן הוד השרון.זינוקים החל מהשעה 7:00, טקס סיום בשעה 9:30 בספורטן.

 

ריצה

מירוץ סיכום הליגה למקומות עבודה
מרוץ פארק גני יהושוע מהווה את המרוץ המסכם של "ליגת רצים בעבודה" בחסות הפועל וחברת "מיזונו". המרוץ פתוח לקהל הרצים ובשבועות האחרונים התקיימה הרשמה מוקדמת. כמעט 500 רצים הבטיחו השתתפותם וההרשמה המקוונת הסתיימה. למעוניינים להשתתף תינתן הרשמה ביום המירוץ, עד השעה 18:00 באזור הכינוס. חברת מיזונו, נותנת החסות למירוץ ולליגה בכלל תחלק חולצה מנדפת זיעה לכל משתתף.

בנתיבי ארץ - מפגש שלישי
קבוצה ראשונה מסוגה לאנשים שרוצים לנסות משהו אחר- שילוב של ריצה מאתגרת בשטח פתוח יחד עם הדרכה איכותית כמו בטיולים. לפתוח את שישי בבוקר עם ריצה בת 15 ק"מ ועל הדרך ללמוד הסטוריה, לשמוע סיפורים מרתקים ולחוות את חבלי ארצנו היפה. במפגש השלישי עולים להרי ירושלים במסלול שיתחיל סמוך ליישוב נטף - כולם מוזמנים. הריצה ביום שישי בבוקר.

מרתון פוקט 2011 
מרתון פוקט יתקיים ביום ראשון בפעם החמישית. בשנה שעברה סיימו את המרתון כמעט 400 רצים. אלו נהנו מהנוף המרהיב של חופי פוקט לאורך כל המסלול. במסגרת אירועי המרתון 4 מקצים לבחירה: מרתון, חצי מרתון, 10.5 ק"מ ומירוץ ילדים. מסלול המרתון מאושר על ידי איימס.

 

כנסים

הכנס המדעי הראשון בתחום הבריאות התזונה והספורט

הכנס יתקיים ביום שישי (10.6) בקמפוס "שיאים"- מרכז להסמכות בספורט ובתנועה, הכנס המדעי הראשון בתחום הבריאות, התזונה והספורט מיועד לעוסקים במקצועות הסבולת-ריצה, אופניים וטריאתלון. הכנס עוסק בהיבטים התזונתיים, הפיזיים והמנטאליים ומתאים למקצוענים וחובבניים. הכנס יסקר את התכנים המקצועיים המעודכנים בתחום הבריאות, התזונה והספורט, וכן יעניק כלים יישומיים למאמנים, מדריכים ומתאמנים, מקצוענים וחובבנים כאחד, אשר עוסקים במקצועות הסיבולת.

ניווט

ניווט ספארי רמת גן
ניווט רמת גן יתקיים ביום שישי, ה-10.6. הניווט היחידי שבו החיות קיימות בשטח ולא רק כדימויים על נווטים: חמור, פיל, צב, נחש, קוף, אילה, נמר וגמל. ניווט באווירה נהדרת וחגיגה לכל המשפחה.כינוס בפארק הלאומי רמת גן - מול האגם.

ניווט מערות שמריהו
יתקיים ביום שישי, 9.6 אחרי הצהריים. חורשה עם 100 מערות קבורה במרכז הארץ, ניווט סופר מדוייק ויופי של ארוע לימי הקיץ החמים, מתאים למתחילים ונווטים תחרותיים. מאורגן על ידי מועדון ניווט "לב השרון", מתים גם לנווטים מתחילים.

ניווט מרחביה
יתקיים ביום שבת, בסימן מאה שנים להתיישבות בעמק יזרעאל וכמובן למרחביה, הישוב הראשון בעמק. כולנו נהיה שם לחגוג לו יומולדת ולא משנה אם זה קיבוץ או מושב, אם זה ניווט רגלי או ניווט אופניים, העיקר שיש מפה - זו כבר סיבה למסיבה. מאורגן על ידי מועדון ניווט יזרעאל, איזור הכינוס מתאים לילדים, מוצל, מתקני שעשועים, כיבוד קל, דשא ושירותים.
 

אופניים

מרוץ יער המגינים באופני הרים XC
יתקיים ביום שישי ה-10.6 בארגון מועדון וולו קלאב ישראל. המרוץ נערך בשיתוף איגוד האופניים בישראל בחסות נביעות – לגוף ולנשמה. מועדון וולו קלאב מזמין את ציבור הרוכבים למרוץ יער המגנים באופני הרים. המסלול המסורתי הינו טכני ומעניין לרוכבים ולצופים, וכולל את מיטב הסינגלים של היער. זוהי הזדמנות "לחמם מנועים" ולבדוק יכולות על מסלול XC טהור, כחודש לפני אליפות ישראל באופני הרים.
 

טור ד'סוויס 2011
Tour de Suisse הוא מירוץ שלבים המתקיים בכל שנה ביוני. המירוץ נוסד ב-1933 ומציע כמו הטור דה פראנס טיפוס בהרים ולפחות קטע אחד של מירוץ אישי נגד השעון. בעבר מנצחים של הטור דה פראנס ניצחו בטור דסוויס כולל לאנס ארמסטרונג ויאן אולריך. הטור יפתח ב-11.6, יום שבת ויסתיים ב-19 לחודש.

חוויית אופניים משפחתית בדרך העץ
יומיים של חוויה משפחתית המשלבת רכיבה על אופניים, ולינת קמפינג משפחתית. כינוס החל מיום רביעי בשעה 12:00 בשדמות דבורה למרגלות התבור. רכיבת אחה"צ ביום רביעי ורכבית בוקר ביום חמישי.

חנוכת סינגל הגלבוע
ביום שישי מתכנסים במתחם הסקי שלמרגלות הגלבוע ובשעה 6:00 תחל רכיבה מודרכת לאורך הסינגל. ההשתתפות חינם בשני מסלולים לבחירה - 15 ק"מ ו 30 ק"מ.

צעדות

צעדת ראשון לציון 2011
תתקיים ביום חמשי (9.6) בסימן שמירה על איכות הסביבה והאגמון. הצעדה מתקיימת לזכרם של נטע סופרין, איתי דינר וצביקה נרבט. כינוס בפארק נאות שקמה, זינוק בשעה 9:30.

 

סגור