לקראת מרוץ עדולם 2015

| שתף |

מרוץ הלילה בעדולם יתקיים ביום חמישי, 02.07.2015 , ט"ו בתמוז תשע"ה. הצטרפו אלינו לרימה מדהימה בליל ירח מלא

צילום כל התמונות: ערן ירדני

תאריך: 22/06/15, מאת: SPORTWEB

מרוץ הלילה בעדולם יתקיים בעוד שבועיים בפעם הלישית, זאת לאחר שבשנה שעברה בצער רב התבטל המרוץ בשל מבצע צוק איתן, אך המרוץ חוזר השנה וזה הזמן לחמם את הרגלים!

בשנת 2013, מעל 600 רצים לקחו חלק במרוץ הלילה ה-2 בעדולם, מרוץ שהופק על-ידי המועצה האזורית מטה יהודה בשיתוף עם צוות SPORTWEB.

המרוץ יעבור בחורבת מדרס, חורבת עיתרי, בין הכרמים של שפלת יהודה ומושב גבעת ישעיהו. כל המרוץ יתבצע על כבישים בתוך הפארק. המרוץ יכלול מקצה 10 ק"מ תחרותי, מקצה 5 ק"מ תחרותי והשנה נוסף גם מקצה של 300 מ' אפרוחים.

 

 

 

 

היחוד של המרוץ הינו בכך שכל מסלולי המרוץ עוברים על שביל אספלט בתוך פארק עדולם, וכל זאת בליל ירח מלא.

מקום הכינוס:
מושב צפרירים בשער האחורי (ליד קקאדו) .

 

 
פודיום גברים/ מרוץ 2013
 

 

כל הכנסות מהמרוץ למען ילדי אור שלום

מה עושים באור שלום?

מטפלים באיל*, המתגורר במעון משפחתי של אור שלום כבר 10 שנים.- "כשאני חוזר לבית שלי ורואה בשכונה נערים אחרים בני גילי מעשנים סמים, לא לומדים וסתם מסתובבים, ברור לי שגם לי זה היה קורה אם לא הייתי מגיע למעון המשפחתי של אור שלום".

בענבר*, נערה המתגוררת במשפחת אומנה – "עד היום אני גרה אצל משפחה אומנת שגידלה אותי באהבה רבה, דאגה לי ועדיין דואגת לי. תודות לאור שלום ובעזרתו זכיתי בבית חם ואוהב".

בשני*, המתגוררת במעון בית גולדשמידט, המעניק טיפול אינטנסיבי לילדות שעברו פגיעות קשות – "משהו חשוב שלמדתי בבית גולדשמידט שהחיים הם כמו ספירלה – שתמיד מגיעים לאותו מקום ממקום אחר לגמרי והמחשבה הזו גורמת לי להאמין שאני יכולה ומסוגלת ושגם כשקשה לי אני לא צריכה לוותר על הכל".

בדני*, המתגורר בבית הבוגרים – "אור שלום מלווה אותי כבר כמה שנים טובות. מאז שהגעתי לאור שלום קיבלתי כלים ודרכים להתמודדות עם ההתרחשויות השונות של חיי, שהיו לא פשוטים כלל."

ומטפלים בעוד מאות תינוקות, פעוטות, ילדים, מתבגרים ובוגרים נוספים, אשר הוצאו מבתיהם על ידי שרותי הרווחה בעקבות הזנחה קשה, התעללות, ניצול וטרגדיות אישיות. אור שלום מטפל ב1,400 תינוקות, ילדים, נוער וצעירים בסיכון באמצעות מסגרות משפחתיות המותאמות לצרכיהם המעניקות להם בית חם, אוהב ותומך, הזדמנות חדשה וסיכוי לחיים טובים.

(*כל השמות בדויים)

 

להרשמה למרוץ עדולם 2015

ההרשמה תיסגר בתאריך ה- 29.06.2015 > > מהרו והרשמו באתר המרוץ > >

 

  • צילום: ערן ירדני

סגור