נא להכיר - מועדון ריצה גליל עליון

| שתף |

השבוע במדור מתארחת הקבוצה הכי צפונית בארץ - מועדון ריצה גליל עליון. כל הפרטים בכתבה

תאריך: 03/09/15, מאת: SPORTWEB

קצת עלינו...
מועדון ריצה גליל עליון פעיל משנת 2007 ומורכב מקבוצות ריצה ואתלטיקה למתחילים ולמתקדמים בכל הגילאים: ילדים, נוער, הכנה לצה"ל, בוגרים וקבוצה מיוחדת לנשים בלבד.

 

ענף ספורט - ריצה ואתלטיקה קלה

מייסדים ומאמנים
מייסד המועדון הוא שי בית הלוי.
מאמנים - שי בית הלוי, צח אשנר, מיכאל לובן ואבי מדינה.

איפה נפגשים ומתי - בקרית שמונה, בקיבוצים: דפנה, איילת השחר ויראון, בקצרין ובכל רחבי הגליל והגולן.


הישגים בולטים של חברי הקבוצה 
הישגי הקבוצה מגוונים, בין אם זה מישהי מקבוצת הנשים שרצה את מרוץ ה-5 ק"מ הראשון שלה, או הישגים במרתונים שונים בארץ ובחו"ל. ההישגים אינם נמדדים אך ורק בזמני ריצה, אלא בהשתתפות במרוצים בכלל והישגי זמן אישיים של חברי הקבוצה, כל אחד לפי יכולתו. חלק מהרצים חובבים וחלק מהטובים בארץ בקטגוריות הגיל שלהם.

יחד עם זאת, הישגי קבוצת הנוער בשנה האחרונה כללו אלוף ישראל בזריקת כדור הוקי, וסגני אלופים בקפיצה לרוחק ובריצות בינוניות וארוכות. בקבוצת הבוגרים ההישגים מגוונים מאוד, מהשתתפות במרתון ראשון, ועד לרצים שיורדים את השלוש שעות.
 


 

תחרות או ארוע ספורט אהובים במיוחד
בגלל האופי המיוחד של הקבוצה, והגיוון הרב שנמצא בה, יש לנו הרבה מירוצים אהובים, אך כמובן מרוץ הגליל העליון שהמועדון שלנו מפיק ומתקיים בחודש מרץ, הוא האהוב עלינו ביותר. מרוצים נוספים שחברי הקבוצה אוהבים במיוחד: מרוץ העגור באגמון החולה, מרוץ אייל ברמה"ש, מרתון טבריה ועוד.

ההווי הקבוצתי
המועדון מורכב מקבוצות שונות, מנשים מתחילות, ונוער תחרותי, אך כולם נפגשים ומכירים באירועים חברתיים המתקיימים במועדון במהלך השנה. חשוב לנו מאוד שיהיה לכל אחד ואחת את ההרגשה של שייכות וקבלה, בלי קשר לאם הוא או היא משתתפים במרוצים או לא. בקבוצות קיימת תחושה של משפחתיות, עבודת צוות, תמיכה בלתי פוסק ומקצועיות ברמה הגבוה ביותר של צוות המאמנים. כל אחד מתקדם ומתפתח בהתאם לרצונות שלו.

מטרות באופק-  להשתפר, להצליח ובעיקר להנות.

יצירת קשר:
שי בית הלוי 052-4286537
www.rungalil.com
פייסבוק: ריצה ואתלטיקה גליל עליון
 

  • תמונות באדיבות מועדון ריצה גליל עליון

סגור