נא להכיר - מרת"א עמקים

| שתף |

השבוע במדור מתארחת קבוצת מרת"א עמקים, קבוצת ריצה וריצות אולטרה המתאמנת באזור עמקי הצפון

תאריך: 11/09/14, מאת: SPORTWEB

קצת עלינו...

הקבוצה הוקמה לפני כשש וחצי שנים ומונה כיום כ-40 רצים ורצות. הקבוצה החלה את דרכה בשם "מועדון הכותנה" על שם שדות הכותנה בהם רצנו ולאחר כשנתיים הפכנו למרת"א (מועדון ריצות ארוכות) העמקים. הרעיון שעמד מאחורי הקמת הקבוצה היה יצירת מועדון חברים סביב העיסוק המשותף בריצה. הקבוצה היא קבוצה הטרוגנית מאוד המאפשרת לרצים ורצות בקשת גילאים רחבה וברמות מגוונות לשתף פעולה ולהתאמן יחד במסגרת חברית ומקצועית משותפת. אני מאמין בכוחה של קבוצה ליצור מחויבות ומסגרת תומכת להשגת מטרות אישיות ולהגשמת חלומות ובכוחו של היחיד להגשים את עצמו בהכוונה אישית ומקצועית.
במקביל מתקיימת פעילויות העשרה חווייתיות כמו מסיבת סוף הקיץ המסורתית, הרצאות העשרה וריצות טיול במקומות שונים.

לפני כשנה נוספה למרת"א עמקים אחות קטנה – מרת"א העמקים אולטרה. הקבוצה מונה כ-15 רצים שמתאמנים יחד למרוצי אולטרה במרחקים שונים. המטרה הקרובה של הקבוצה הוא מרוץ סובב עמק בו ייקחו חלק חברי הקבוצה במרחקים ל-60 ו- 100 ק"מ.

ענף ספורט: ריצה


מייסד ומאמן:

אביפל (פנו) קוטר, בן 46, נשוי ואב לזואי, יהלי ותאי. מתגורר בקריית טבעון. בעל תואר שני (M.A) בחינוך גופני ותואר ראשון בסוציולוגיה, אנתרופולוגיה וחינוך גופני. רץ מרתון ואולטרה מרתון ותיק.


איפה נפגשים ומתי:

הקבוצה נפגשת בימי שני, רביעי ושישי ב 5:30.

 


צילום: פנו קוטר
 

הישגים בולטים של חברי הקבוצה:

ההישג הגדול והמשמעותי של הקבוצה הוא החברות והפרגון ההדדי. לראות את חברי הקבוצה מתגייסים כדי ללוות חברים אחרים במהלך מרוצים כמו מרתון טבריה ,אולטרה קצרין ועוד, מתרגשים איתם יחד ושמחים בניצחונם זהו ההישג האמיתי שלנו כקבוצה.


תחרות או ארוע ספורט אהובים במיוחד:

כקבוצה, הפקנו במשך שנתיים עם יקב טוליפ מכפר תקווה את מרוץ טוליפ. המרוץ זכה לשבחים רבים על המקצועיות והארגון המופתי. התגייסות חברי הקבוצה ובני משפחותיהם לטובת האירוע הפכו אותו לזיכרון קבוצתי נעים ומשמעותי מאוד עבורנו.


ההווי הקבוצתי:

הקבוצה מקיימת פעילויות העשרה חווייתיות רבות בנוסף לאימונים ולריצות המשותפות. בפעילויות אלו משתתפים בדרך כלל גם בני/ות הזוג והילדים ששותפים לחוויות והופכים את מרת"א העמקים למשפחה אחת גדולה. מסיבת סוף הקיץ המסורתית, הרצאות העשרה וריצות טיול במקומות שונים הן דוגמאות לפעילויות אלו.

 


צילום: פנו קוטר

מהמילון הקבוצתי:

"אמרת מרת"א העמקים, אמרת הכול...."


מטרות באופק:

ב-30 לנובמבר 2014 תצא משלחת של כ-15 איש למרתון פירנצה. עבור חלק מהרצים מדובר במרתון ראשון. עבורי מדובר בהגשמת חלום קבוצתי ואישי ישן.


יצירת קשר:

אביפל פנו קוטר
טלפון-054-4482260
דף פייסבוק- https://www.facebook.com/panosport
אתר אינטרנט- http://www.panorun.co.il/


 

  • צילום: פנו קוטר

סגור