נא להכיר - קבוצת אדרנלין

| שתף |

השבוע במדור קבוצת הנשים הצפונית "אדרנלין". הן התחילו ללא רקע בריצה אך היום הן כבר גומאות מרחקים ארוכים, ואף אחד לא יעצור אותן...

תאריך: 22/05/14, מאת: SPORTWEB

אדרנלין- The way to run

5:20 בבוקר. העולם עוד ישן ואנחנו כבר על המסלול. קבוצת נשים מרחבי הגליל ומדריכה אחת שמצליחה לגרום לנו להתעורר שלוש פעמים בשבוע כמעט באמצע הלילה כדי להצטרף אליה לריצת בוקר מאתגרת . 10, 15 או 20 ק"מ, אימון עליות בכפר ורדים, אינטרוואלים באגם המונפורט במעלות או ריצת שטח למחצבה שליד מצפה הילה, תלוי בתוכנית האימונים של אותו היום.

נדבקנו בחיידק כמעט לפני שנה כאשר במפגש ערב אביבי הציגה בפנינו מדריכת הריצה שרונה שלו מאייר מכפר ורדים את עולם הריצה כפי שהיא חווה אותו כבר כמה שנים טובות והציעה לנו להצטרף למסע שלה. מסע שמתחיל ב-250 מטר וסופו לא ידוע. החלטנו ללכת על זה או ליתר דיוק , לרוץ על זה ...
בתוך מספר חודשים של אימונים הרגשנו מספיק בטוחות להתחיל להשתתף במרוצים. התחלנו עם 8 ק"מ במרוץ כפר ורדים, 10 ק"מ במרוץ הלילה של נייקי, המשכנו עם מרוץ העגור באגמון החולה ובמסגרת מרתון תל-אביב סיימנו בגאווה את חצי המרתון הראשון שלנו - 21.1 ק"מ בתל אביב. השתתפנו גם במרוץ השטח המאתגר "מהר לעמק ", בו רצה קבוצה של 8 רצים 200 ק"מ (כל משתתף רץ 10 ק"מ שלוש פעמים).

אבל מעבר למספרים יש כאן משהו הרבה יותר גדול. קבוצת נשים בגילאים שונים שגילתה ביחד את הקסם של הריצה. את האפשרות לעשות סטופ ממרוץ החיים ולהתחיל במרוץ אחר, את תחושת ההיי הנפלאה המתלווה לכל סיום של אימון, את השיחות האין סופיות לאורך שעות ריצה ארוכות ביחד, את ארוחות הבוקר המשותפות בשטח מדי שישי לאחר ריצת הנפח השבועית, את ההצלחות, הקשיים, הכאבים, הסיפוק , התחושה שהצלחנו לעשות משהו טוב למען עצמנו, למען הבריאות הנפשית והפיסית שלנו ולהדביק בחיידק גם את הסובבים אותנו, בני משפחתנו שתומכים ומצטרפים כל אחד בזמנו, אל האהבה שלנו- הריצה.

האימונים מתקיימים בימי שני ורביעי בשעה 5:20 בבוקר וביום שישי בבוקר בין השעות 6:00-6:30 בחוף הים בנהרייה.
בסוף החודש תפתח קבוצה נוספת של רצים מתחילים ומתקדמים במטה אשר.

בימי שישי מצטרפים לאימונים מתאמנים מקבוצות נוספות.
בקבוצה ניתן למצוא בעלים של רשת dreadlocks, עובדות רפאל, מורה בכירה, מהנדסת חשמל, מרצה, מאמנת אישית ועוד....

עכשיו אנחנו מקוות להצליח לתת מהטוב הזה גם לאחרים. כיום מצטרף לקבוצה בימי שישי בחור עם צרכים מיוחדים מכישורית ואליו אנו מעונינים לצרף אנשים מיוחדים נוספים הזקוקים לליווי פיזי ותמיכה.
לפרטים נוספים ניתן לפנות לשרונה 0506952112

 

  • קבוצת אדרנלין

סגור