נא להכיר - קבוצת אנדיור

| שתף |

השבוע מתארחת במדור קבוצת "אנדיור", הקבוצה שהקים המאמן הבכיר רן שילון לפני קצת יותר מעשר שנים והיום מונה מגוון קבוצות ברחבי הארץ.

תאריך: 20/01/14, מאת: SPORTWEB

קצת עלינו...
"בתחילת שנת 2003 הוקמה אנדיור על ידי רן שילון. אנדיור הייתה ועדיין נחשבת לקבוצת האימון הגדולה בישראל. במשך עשר וחצי השנים מאז שהוקמה אנדיור, אימנו כ 10,000 מתאמנות ומתאמנים, ולמעשה, חלק גדול מהקבוצות האחרות צמחו מתוך אנדיור".

המתאמנים שלנו:
"אנדיור היא קבוצה מאד הטרוגנית. מתאמנים בה אנשים בכל הרמות ובכל הגילאים, גברים ונשים – משנות העשרים המוקדמות ועד שנות השבעים, מכאלו שעושים צעדים ראשונים בעולם הספורט ועד מתאמנים מתמקצעים שאנחנו מכינים לתחרויות הזויות ביותר על פני כדור הארץ (הרבה מעבר לאירונמן)
למי שזוכר, אנדיור הייתה הראשונה שאמנה לתחרויות האירונמן, מרתונים ואולטרה מרתונים.
המוטו שלנו כבר עשר שנים, הוא – כל אחד יכול!

מייסד הקבוצה וסיפור ההקמה:
רן שילון - מאמן מוסמך של איגוד הטריאתלון האמריקאי USAT, בוגר בית הספר למאמנים בוינגייט ובוגר אימון מנטלי – תכנית לימודי המשך של אוניברסיטת חיפה. מאמן חסות של מוצרי הריצה של אדידס, שעוני הדופק פולאר וציוד השחייה של סיילפיש. חובב תחרויות אקסטרים, אולטראמרתוניסט ואיירונמן.
ענף ספורט- ריצה/ טריאתלון/ רכיבה/ אחר

איפה נפגשים ומתי:
"האימונים של אנדיור מתקיימים בעיקר באזור המרכז, אולם מתקיימים אימונים גם בבנימינה, וינגייט, כנות ובימי שישי יוצאים לאימון ריצה קבוצתי שמשתנה מדי חודש (בן שמן, יקום, בית אריה, הרי ירושלים ועוד) ובשבתות אימוני הרכיבה נעים מלטרון, בית גוברין ועד גבעת עדה.
שעות האימון מותאמות לקהל היעד ומרוכזות לפני יום העבודה, בשעות הבוקר המוקדמות, או לאחר יום העבודה, בשעות הערב".
סה"כ יש לנו בין 30 ל-40 אימונים שבועיים.

הישגים בולטים של חברי הקבוצה:
"יש הרבה כאלו. כל מעמד של חבר קבוצה בקו הסיום, הוא רגע חוויתי בולט".

תחרות או ארוע ספורט אהובים במיוחד:
"מרתון סמסונג תל אביב- כמדי שנה, בשנים האחרונות, אנחנו מאמנים את נרשמי המרתון לקראת התחרות, כל אחד והמקצה שאליו נרשם ומאפשרים לכל אחד, בכל רמת כושר להגיע ולהשתתף. אנחנו גם הפייסרים כבר שנה חמישית במרתון זה".

ההווי הקבוצתי:
"עכשיו סיימנו מחנה אימונים נהדר, שהשתתפו בו עשרות מתאמנים. במחנה אנחנו משלבים בין אימונים מרוכזים ורבים לבין הווי קבוצתי מדהים. ישנו קשר חזק ותומך בין המאמנים למתאמנים ובין המתאמנים עצמם".

מהמילון הקבוצתי:
קצת מ"מילון שילון" –
- ריצה קלה – קלה אולי למאמן
- רכיבה מנהלתית – במהירות של 40 קמ"ש
- "עד שנמאס לי" –תשובת המאמן לשאלות מסוג – כמה פעמים 400 מטרים ריצה מהירה?


מטרות באופק:
"כל מתאמן והמטרות שלו. יש לנו קבוצת מתאמנים גדולה לאיירונמנים 2014 ולמרתונים, והמטרה העיקרית היא ללמד לחיות אורח חיים בריא שמשולב עם אימונים, איזון בחיים ותזונה נכונה".

יצירת קשר:
ניתן להצטרף לאימונים הקבועים שלנו שמתקיימים בכל יום במהלך השבוע, או לחילופין לארגן קבוצה של 10 אנשים לפחות וליצור אתנו קשר, אנחנו נשמח לאמן אתכם כפי שאנחנו מאמנים קבוצות רבות וארגונים כמו NESS, Yahoo, מיקרוסופט, OneSize ועוד.

לאתר מועדון אנדיור

דוא"ל: info@endure.co.il
 
טלפון: 052-8507535 (רן שילון)
  • צילום: אילן פריש וזיו נבון

סגור