נא להכיר - קבוצת הריצה של גבעת ברנר

| שתף |

השבוע מתארחת במדור קבוצת הריצה של גבעת ברנר. אל תדברו איתם על פודיום - העיקר שנהנים!

תאריך: 15/03/15, מאת: SPORTWEB

קבוצת הריצה של גבעת ברנר –
מבית RITZA.CO.IL – צעד אחר צעד!

קצת עלינו...

הקבוצה הוקמה לפני קרוב לשנתיים, בחודש יולי 2013, כקבוצת ריצה למתחילים במסגרת מספר קבוצות שנפתחו באזור השפלה. שם הקבוצה מתייחס כמובן למקום הפעילות שלה – קיבוץ גבעת ברנר, בין רחובות לגדרה.
חזון הקבוצה הוא ללמוד לרוץ נכון ובטוח, ליהנות מהריצה ולעשות את כל אלה ביחד, כקבוצה.

חברות וחברי הקבוצה הם נשים וגברים, כ - 12 רצות ורצים, שחלקם מתגוררים בקיבוץ וחלקם מגיעים מיישובים אחרים בסביבה.
ממוצע הגילאים בקבוצה הוא בין 35 ל - 40 ומה שמיוחד בה הוא הלך הרוח יוצא הדופן – המון שמחה ואהבה, כייף גדול – ממש משפחה אמיתית.

 


מייסדים ומאמנים:

מקימי הקבוצה הם ליאור כ"ץ ושי אלבלינג, מנהלי קבוצות הריצה של RITZA.CO.IL – צעד אחר צעד, ומאמני הקבוצה הם שי אלבלינג וכפיר מזעקי.


סיפור ההקמה:

בעקבות ביקוש להפעלת הקבוצה באזור הקיבוץ פרסמנו אודות הכוונה לפתיחת הקבוצה, קיימנו מספר מפגשי היכרות, כמה אימוני ניסיון והתרשמות ומשם התחלנו לרוץ... אספנו עוד חברות וחברים בדרך והשאר היסטוריה!


איפה נפגשים ומתי:

פשוט מאוד, ברחבת הדשא הסמוכה לאולם המופעים של הקיבוץ ובית "דאנס אקדמי", מדי יום שני ורביעי, בשעה 20:30 בדיוק.

אימוני הריצה מתקיימים בשטחים הפתוחים של הקיבוץ, שבילי כורכר ועפר ומדי פעם (בעיקר לצורך אימונים מיוחדים) מבקרים במסלול הריצה של הקיבוץ. בסיום כל ריצה מקפידים על ביצוע אימון כוח לחיזוק וחיטוב.

בימי שישי בבוקר מצטרפים לריצת נפח עם חברות וחברי שאר הקבוצות, בכל פעם במיקום משתנה (כל פעם מתארחים בשטח של קבוצה אחרת באזור).


הישגים בולטים של חברי הקבוצה:

אנחנו לא עובדים בראש תחרותי, מתמידים באימונים ומשתדלים ליהנות ולהפיק תועלת מהפעילות הגופנית. ריצה של 10 ק"מ (ואפילו קצת יותר) בקלות יחסית נחשבת אצלנו לדבר יפה וטוב.
ההישג הגדול מבחינתו הוא ההתמדה לאורך זמן וההתקדמות ההדרגתית (ואם על הדרך קוטפים איזה מקום ראשון בפודיום – קרה בשנה שעברה במירוץ עיינות, לא נתנגד).


תחרות או אירוע ספורט אהובים במיוחד:

שמחים להשתתף בכל מירוץ הכלול בתוכנית האימונים, ליהנות יחד מהחוויה ולראות כמה השתפרנו.


ההווי הקבוצתי:

אמרת הווי אמרת קבוצת ריצה גבעת ברנר. כמה שיותר הומור, כמה שיותר אירועים. בכל הזדמנות – ימי הולדת, לידות, ימי נישואים, חגים ומועדים ומה לא, כל אירוע הוא סיבה לחגיגה (ובסיום האימון ערימות של אוכל ושתייה).
כל אלה תורמים ללכידות הקבוצה, שמשגיחה היטב (ונוזפת לפעמים) במי שמבריז או מבריזה.

מהמילון הקבוצתי:

"כולם בשביל אחד ואחד בשביל כולם" (לא משאירים אף רץ מאחור), "חזרזירי ברנר" (שם נרדף לקבוצה שניתן לה לאחר מפגש לילי וקרוב עם משפחת חזירי בר שחצתה את מסלול הריצה שלנו), "אבקש לערוך איתך שיחה בהקדם" (הודעה למבריזים מהאימון בהתראה קצרה) ומעל הכל: "קבוצת בוטיק" – השם שאימצו לעצמם חברי הקבוצה!


מטרות באופק:

השתתפות במירוץ אולטראלייט גולן (מירוץ קצרין) בתאריך ה – 17 באפריל, ולהמשיך לרוץ, לשמור על הכושר וליהנות.


עוד חשוב:

הקבוצה תשמח לקלוט חברות וחברים חדשים, בזרועות פתוחות ובהמון תמיכה ואהבה. משלבים אצלנו פעילות גופנית וחיוכים. תבואו!


יצירת קשר:

שי אלבלינג (0543337537) או ליאור כ"ץ (0524500825) / באינטרנט: www.ritza.co.il / פייסבוק: קבוצת ריצה – צעד אחר צעד – ritza.co.il

 

 

 

סגור