נא להכיר - קבוצת טריאתלון קאנטרי דקל וצהלה

| שתף |

תכירו את קבוצת הטריאתלון של המאמן אבי ברכה - רוכבים, רצים ושוחים ומשתדלים לשמור על רוח תחרותית והווי קבוצתי...

תאריך: 18/11/14, מאת: SPORTWEB

טריאתלון קאנטרי דקל וצהלה

ענף ספורט- ריצה/ טריאתלון/ רכיבה/ אחר

מייסד ומאמן
אבי ברכה, מספר ברזל 4, מדריך גם בקורס מדריכי טריאתלון, אב לשלושה וספורטאי למופת. אבי הוא המיסד, המדריך, האבא והאמא. הקבוצה מאד מגוונת, מגיל 25 עד 69, הגוון הזה הוא הסוד של הקבוצה שלנו, יש בה תמיד הומור, רוב הזמן פרופורציות ותמיד פירגון. יש לא מעט נשים.


חזון? להנות ולהיות תחרותיים, סך הכל מתאמנים חזק ועם חיוך. כולנו מאזור תל אביב (רמה"ש, קאנטרי צהלה ודקל) וגם זה חלק מהאופי, בעיקר אם מישהו מהקבוצה צריך מקום בילוי מומלץ.


צילום: שרון אלדמע


איפה נפגשים ומתי
.פארק הירקון, ראש ציפור, חוף מציצים, העליות של הטניס. המיקום תלוי כמובן בסוג האימון. בקיץ סביב 6:00, אביב סתיו 6:30 חורף יותר לכיוון 7:00. מסימים כשהאימון מסתיים או אחרי ישיבה נינוחה בבית קפה באזור האימון.

הישגים בולטים של חברי הקבוצה
נשות הקבוצה לוקחות פודיומים לרוב, רובן ממוקמות ראשונות בקבוצות הגיל שלהן. הגברים קצת "מאותגרים" יותר אבל גם הם לוקחים פודיומים מידי פעם בגילאים הקצת יותר מתקדמים. הישיג בולט זה הפירגון לפני, תוך כדי ואחרי כל תחרות.

תחרות או ארוע ספורט אהובים במיוחד
טריאתלון תל אביב, ארוע גדול, מרגש, תחרות מטרה שלנו באופן מסורתי. גם טריאתלון אילת עם כל ההפנינג שמתרחש שם. ותחרות הבית – דואתלון ניר פורז שאותו אבי המאמן הכיר, משפחתו גרה ברמת השרון ואנחנו מגיעים אליו באופן מסורתי. גם צפיה בטור דה פראנס היא ארוע ספורט אהוב מאד על רובנו.

ההווי הקבוצתי
הקבוצה שלנו היא סוג של חבר'ה, אוהבים להיות יחד, מי שמאחר מאחר, אבי כבר ינזוף בו... מי שלא מגיע פשוט לא בכושר, אז אחרי שהוא חוזר אין צורך לנקום, גם ככה כולם מראים לו את הזנב שלהם.
עדנה היא המלכה האם, בגיל 69 אחרי מרתון וחצי איש ברזל היא ללא ספק המודל של כולנו. אבישי הוא מודל לאדם שעושה ספורט כדי לאכול, הוא רוב הזמן רזה ורוב הזמן עושה תחרותיות בשביל שיהיה לו תרוץ לאכול. שרון היא אדם מיוחד שגם בדופק מקסימום יכלה להמשיך לדבר ללא כל קושי, יאיר לעולם ישכח או לטעון את השעון או להפעיל את ה GPS, שני תקבע עם שלושה אנשים לפחות שיעירו אותה לפני האימון ולא תמיד תתעורר, דודי מתקשה לשמור על קצב אחיד כמוביל סיבוב בראש ציפור, האחים פדאלי, הם האחים פדאלי, הגרנולה של טובה הכי טובה, ליאת מדי שלושה חודשים עושה החלקת שיער ובגלל זה מפסידה שבוע של אימונים ועוד ועוד... בחגים עושים הרמת כוסית, ימי הולדת הרבה פעמים חוגגים יחד וארוע סיכום אחד בשנה, שהוא חגיגה גדולה לכולנו.


צילום: מיכאל כץ

מהמילון הקבוצתי
"מה נשאר מה?" - אבי בכל שלב באימון.
"תעשה עם הפדלים!" - ישראל באימון רכיבה.
"באיזה בית קפה נפגשים?" - שרון לפני שמתחיל אימון.
"אוי נגמרה לי הסוללה בשעון" – יאיר (המכונה עזיז).
"אוי איזה כלב מתוק" – ליאת באימון ריצה בעודנו עוברים ליד כלב כלשהו.
הקבצות ברכיבה, לאחרונה הקבצה ג' של שרון מאימת על ההגמוניה של הקבצה ב'.

מטרות באופק
לא להפצע ולהביא פודיומים מהחצי הסתוי של עונת הטריאתלון. כמובן יצוג מכובד באילת. לא פחות חשוב, לאכל במסעדה טובה אחרי תחרות.

דברים נוספים שברצוני לומר
אינטנסיביות, הומור, מקצועיות, פרופורציות, פירגון ואהבת הספורט והזולת, בסופו של יום זו קבוצה מיוחדת של אנשים שונים ומשונים שמתראים בשעות מוקדמות מידי עם בגדים צבעוניים וצמודים מידי ונהנים\סובלים מכל רגע.
 

יצירת קשר

  • צילום: שרון אלדמע

סגור