נא להכיר - קבוצת ריצה שערי תקווה

| שתף |

השבוע במדור מתארחת קבוצת הריצה של שערי תקווה בהנחייתה של דורית גאון.

תאריך: 20/08/14, מאת: SPORTWEB

קצת עלינו...

"בתחילת נובמבר 2013 פנתה אלי תושבת הישוב שערי תקווה (לאחר קבלת המלצה) על מנת לאמן קבוצת ריצה שרובה ככולה מתחילים ורק מספר מועט רצים. בן לילה הוקמה קבוצה בוואטס אפ, נקבעו לוחות זמנים ונקראתי לדגל. המפגש הראשון נערך לפני חנוכה, הגעתי למקום המפגש ופגשתי כ- 8 פרצופים חשדניים להפליא וכמובן סקפטיים, עפו באוויר אמרות כנף כגון: "אני בטטה" מעולם לא רצתי, לא יודעת לנשום, ומאחורי גבי גם שמעתי "מה היא חושבת לעצמה שהיא תצליח להריץ אותי"? בתוך התמהיל הנשי היו 2 גברים".

"חזרתי הביתה אחרי האימון הראשון עם פנים נפולים והחלטתי לגייס את כל עולם המכירות שלי לצורך הסרת התנגדויות. הצבנו מטרה – מרוץ תל אביב פברואר 2014 – גם זה לווה בקריאות – "נראה לך?" 
הימים חלפו – אימון רדף אימון, הבנות נהנו וחזרו מלאות אנרגיה הביתה, הרגליים למדו לרוץ, צברו קילומטראז, השמועה בישוב עברה מפה לאוזן והקבוצה הלכה וגדלה.
למעט בחור אחד שעשה חצי מרתון ביוני ומתכונן עכשיו למרתון תל אביב הקבוצה מורכבת מנשים בלבד בגלאי ה 30+".


צילום: אילנה


הישגים בולטים ומטרות בדרך...

"עברנו את תל אביב, עברנו את הרצליה, עברנו את נתניה, עברנו מירוץ של 5 ק"מ בפארק, וכעת אנחנו ממוקדות מטרה לכיוון מירוץ הלילה בתל אביב.
יש כאלו שמתכוננות לחצי מרתון בית שאן, ויש כבר כאלו שחולמות, אתה מגלה מי בעלת היצר התחרותי ביותר וזו שמציבה כבר מטרות לרדת בזמנים".


ההווי הקבוצתי...

"אחד הביטויים השגורים בפי הבנות הוא "את רוצה להרוג אותנו היום?" או "ירדת מהפסים?" 


מתי ואיפה...

"אנחנו נפגשים פעמיים בשבוע בימי שני ורביעי בשעה 20:30 בבית ספר רמון בישוב שערי תקווה, תמהיל האימונים מורכב על פי תקופת האימון בה אנו מצויים.
כל הזמן מצטרפים מתחילים, הקבוצה הנה קבוצה הטרוגנית ומתאימה לכווולם.
צרו קשר:

שמי דורית גאון 050-5212384

gaond@tbsi.co.il

יש לנו דף פייסבוק – קבוצת ריצה שערי תקווה
 

 

רוצים שקבוצתכם תופיע במדור? כתבו לנו!

  • צילום: אילנה

סגור