נא להכיר - קבוצת "רצי 100מני"

| שתף |

השבוע במדור מתארחת קבוצה חדשה. זו הזדמנות לתושבי שוהם והסביבה להתחיל להיכנס לכושר...

תאריך: 07/05/14, מאת: SPORTWEB

קבוצת "רצי 100מני"


ענף ספורט: ריצה

 


צילום: אמיר אוסטיקר
 

מייסד ומאמן:

מני שחק, בן 28, בוגר תואר ראשון בחינוך גופני במכללת וינגייט B.ed ולומד במסלול לתואר שני בחינוך גופני M.PE. מאמן ריצה וכושר במסגרת אזרחית וצבאית.


קצת עלינו...

"הקבוצה נוסדה ב-1.1.2014, קבוצת מתחילים צעירה שמבססת את עצמה כקבוצה איכותית ומגוונת ששמה לנגד עיניה את הנגשת עולם הריצה לכולם ולכולן. הקבוצה מורכבת מ-20 רצים ורצות. כאשר הצעירה ביותר בת 22 והמבוגר ביותר בן 58. המבוגר הוא גם במקרה אבא של המאמן. בקבוצה יש מספר שווה של גברים ונשים, יש דתיים וחילוניים ורובם המוחלט הגיע ללא שום רקע בריצות. חזון הקבוצה הוא להיות קבוצת הריצה הגדולה בשוהם ובעתיד בחבל מודיעין כולה. מטרת היעד הראשונה של הקבוצה היא השתתפות כלל החברים במירוץ שוהם ה-8 שיתקיים בסוף מאי, שהוא מירוץ לא פשוט בכלל כתוצאה מהטופוגרפיה הלא פשוטה שיש בשוהם (אין קטע ישר אחד בכל המירוץ.. רק עליות וירידות!!). בהמשך השנה ייפתחו קבוצות חדשות שיתאימו לכל הרמות וגם לילדים ונוער.
מידי פעם שוברים שגרה ומבלים ערב גיבוש בבית קפה בשוהם או בהרצאות מעשירות או אימונים ייחודיים של מאמנים מקצועיים כמו TRX, פילאטיס, יוגה ועוד".

 

סיפור ההקמה:

"אני הייתי תושב שוהם כ-19 שנים, מיום הקמתה. דווקא כאשר עזבתי לא מזמן, מספר אנשים משוהם שאלו אותי למה אני לא פותח קבוצה בשוהם. לאחר מספר פניות והבנה שבאמת יש דרישה לקבוצת ריצה למתחילים בשוהם שאין לה מענה מספק, החלטתי להרים את הכפפה ולייסד באמת את הקבוצה. בקרוב אחזור לשוהם ואפתח קבוצות נוספות על מנת לתת מענה רחב יותר לכל הרמות והגילאים.


איפה נפגשים ומתי:

האימונים מתקיימים בימים ב' ו-ד' בשעה 20:30. מיקום האימום משתנה אך לרוב נפגשים בגן החבל בשוהם. אימון שבועי נוסף ניתן למתאמנים לביצוע עצמי כ- "שיעורי בית" לסופ''ש.


הישגים בולטים של חברי הקבוצה:

"חברי הקבוצה מתכוננים במרץ למירוץ הראשון שלהם שיהיה מירוץ שוהם הקרוב".


תחרות או ארוע ספורט אהובים במיוחד:

"מירוץ לילה זוהר בשוהם יהיה נקודת הפתיחה של הקבוצה ומשם נמשיך הלאה למירוץ הלילה של תל אביב".


ההווי הקבוצתי:

מי שחוגג יומולדת מביא איזה "פינוק" בסוף האימון.


מהמילון הקבוצתי:

"צאו לקצר, בינוני והיקפי, אחד בריצה, אחד בהליכה ואחד על הידיים", "את הכסף להעביר לרמי.."


מטרות באופק:

"מטרת הקבוצה היא לגדול ולספק מענה לכל תושבי שוהם והאזור שרוצים להצטרף לעולם הריצה ותמיד חששו לעשות זאת".


עוד חשוב שתדעו...

"כל מי שגר בשוהם והסביבה או בכלל, שרואה סביבו את כולם וכולן רצים ורצות ורוצה גם אך מפקפק בעצמו, שיבוא לנסות ללא התחייבות. ההתחייבות היא מצד המאמן – אתם רק תגיעו ותסמכו עליי – אני מתחייב שנגיע ביחד אל המטרה! הדבר הכי חשוב הוא להתקדם בצורה הדרגתית ונכונה על מנת שכל אחד שמגיע, יישאר,ייהנה, ירוץ ללא פציעות ויציב לעצמו מטרות חדשות בכל פעם".

יצירת קשר- מני שחק – 0547738212
פייסבוק – מני שחק
מייל – many-sha@hotmail.com


 

  • צילום: אמיר אוסטיקר

סגור