נא להכיר - קבוצת Nitro

| שתף |

השבוע במדור קבוצת השבוע מתארחת קבוצת "ניטרו" המונה מעל 300 מתאמנים במגוון תחומים, תחת הדרכתם של צפריר גולן, ניר בדולח וארז חיון.

תאריך: 23/12/13, מאת: SPORTWEB

קבוצת NITRO


קצת עלינו...
"ניטרו הוקמה בשנת 2010 על מנת לשמש בית חם לספורטאי סבולת בכול הרמות. הקבוצה גדלה והתפתחה על בסיס של חבר מביא חבר וכיום מונה מעל ל-300 ספורטאים בכל טווח הגילאים, כולל קבוצת ילדים".

ענף ספורט: 
שחיה, רכיבה, ספינינג, ריצה, טריאתלון ומרחק ארוך.


שחיה בהכרת המסלול בישראמן / ציל:ם: עמית גרדשטיין

מייסדים ומאמנים:
"הקבוצה הוקמה על ידי צפריר גולן וניר בדולח שגם מאמנים בקבוצה. כיום נוספו לצוות המאמנים גם ארז חיון, ברוך קורוניו ויעל חסון".

איפה נפגשים ומתי:
"האימונים מתקיימים לרוב בשעות הבוקר המוקדמות (5:30-7:00) באזור קיסריה, בנימינה, פרדס חנה, חדרה, חוף הכרמל, יוקנעם, מגל, זכרון וגבעת עדה. חלק מהקבוצות מקיימות גם אימוני ערב (20:30-21:30)".

הישגים בולטים של חברי הקבוצה:
"חברי הקבוצה מבקרים לעיתים בפודיום בתחרות אך ההישג המרכזי של הקבוצה היא היכולת להכניס ספורטאים רבים לתחום אימון הסבולת. אי לכך, ניטרו מביאה את כמות המשתתפים הגדולה ביותר למירוצים הגדולים (מירוץ אייל, מירוץ הלילה של נייקי, חצי מרתון בית שאן ועוד)".

תחרות או ארוע ספורט אהובים במיוחד:
"טריאתלון גן שמואל שנחשב "תחרות הבית" של הקבוצה ומירוץ הלילה של נייקי".

ההווי הקבוצתי...
"בניטרו מתאמנים במסגרת שהינה גם מקצועית וגם חברתית. במסגרת זו, אנחנו עורכים אחת למספר חודשים ערב קבוצתי, מקצועי-חברתי. כמו כן, ישנה הקפדה על חגיגת ימי הולדת של חברי הקבוצה".

מטרות באופק:
"מרתון טבריה 2013 עם קבוצה איכותית מאוד של רצי סאב 3, חצי ישראמן דרום, מרתון תל אביב 2014 (על כלל המקצים) ועונת הטריאתלון הקרובה".

יצירת קשר:
צפריר גולן, 054-4275639, tsaffgolan@gmail.com
ניר בדולח, 050-5868167, nir.bdolach@gmail.com

 

רוצים שקבוצתכם תופיע במדור? כתבו לנו

  • תדרוך לרכיבה עם המדים החדשים

    צילם: ארז חיון

סגור