נא להכיר - קבוצת X-team

| שתף |

השבוע במדור מתארחת קבות X -TEAM שהינה קבוצת ריצה, רכיבה וטריאתלון שהוקמה על ידי המאמן כרמי שרביט. כל הפרטים בכתבה הבאה

תאריך: 25/02/14, מאת: SPORTWEB

ענף ספורט:
אופני כביש, אופני שטח וריצה.


מייסד ומאמן:
כרמי שרביט ויחד איתו מאמנים: דרור פקץ', ליאור שרר ומור שלזינגר (ריצה).


קצת עלינו...
"x-team הוקמה לפני כשמונה שנים מתוך מטרה לתת מענה לרוכבים ורוכבות אשר מעוניינים בשיפור הכושר הגופני לצד מסגרת חברתית בליווי והנחיה של מאמן מקצועי. הקבוצה מונה היום כמאה רוכבים ורצים ומתאפיינת בקשרים הדוקים בין חברי הקבוצה, ערבות הדדית ואהבת אופניים וספורט בכלל. הקבוצה החלה את דרכה כקבוצת נשים של מועדון אחר, ומתאפיינת במספר גדול במיוחד של רוכבות ורצות. עד היום שומרת הקבוצה על צביון מיוחד, עם אחוז גדול של נשים בקבוצה ומעודדת הצטרפות נשים לעולם הספורט עם אימונים פתוחים לטריאתלון הנשים, למרוצי האופניים לנשים ולמרוץ הנשים".


סיפור ההקמה:
"הקבוצה הוקמה לפני כשמונה שנים, כאשר לפני כן פעלה כקבוצת נשים במסגרת מועדון אחר. לאורך השנים הפכה הקבוצה לאבן שואבת לחובבי ספורט ואתגרים בכלל, וכיום היא מאגדת רצים, טריאתלטים, אנשי ברזל, אולטרה מרתוניסטים ועוד".


איפה נפגשים ומתי:
אימוני הקבוצה מתקיימים במשך כל ימות השבוע בפארק הירקון בתל אביב על מנת לאפשר לחברי הקבוצה לשלב משפחה, עבודה ותחביב בנוחות ובשבת רכיבת כביש ברחבי הארץ.
אופניים: שני, שלישי, רביעי, שישי ב-6:30 בבוקר בהדר יוסף, ושבת 6:30 בבוקר ברחבי הארץ.
ריצה (אפשר כאימון נפרד או בשילוב עם רכיבה): שני, רביעי ושישי ב-6:00 בבוקר בהדר יוסף.


הישגים בולטים של חברי הקבוצה:
"חברי הקבוצה משתתפים בארועים רבים ולאורך השנים אספו אינספור פודיומים ברכיבת כביש, רכיבת שטח, ריצה, טריאתלון ועוד. אבל בעינינו ההישג הבולט של כל אחד ואחת בקבוצה הוא בהתמדה, בהתקדמות האישית, ובפריצת הגבולות האישיים".


תחרות או ארוע ספורט אהובים במיוחד:
"הרבה! בדרך כלל אנחנו מחפשים תחרויות וארועים שמשלבים אתגר ספורטיבי עם אוירה מיוחדת וחוויה. ארועי גראן פונדו והשאנטי ברכיבת כביש, דזרט צ'אלנג' ברכיבת שטח וריצה, מרתון תל אביב בשביל החגיגה וכמובן טריאתלון נשים.
בנוסף הקבוצה מקיימת מספר מחנות אימון חווייתיים ומיוחדים במהלך השנה וכן נסיעה קבוצתית לשבוע של רכיבת כביש באיטליה".


ההווי הקבוצתי:
"הקפה שאחרי האימון והמקלחת לפני העבודה כבר הפך למסורת בקבוצה, שם אנחנו נוהגים לציין ביחד ימי הולדת, ארועים חשובים ועוד".


מטרות באופק:
"אליפות הארץ באופני כביש, גראן פונדו ומרתון תל אביב".
 

מסר לאומה:
"אנחנו ב-x-team מאמינים שקשה להעביר את הרוח המיוחדת של הקבוצה, ואת החוויה במילים. אין כמו להגיע, לפגוש את האנשים, לרכוב, לרוץ ולהתנסות בעצמכם. מוזמנים להגיע ולהתנסות בעצמכם".


יצירת קשר:
כרמי שרביט 050-6315402, carmi6@zahav.net.il
פרטים נוספים באתר הקבוצה:
www.x-team.co.il
ובפייסבוק:
https://www.facebook.com/xteam.club
 

סגור